Hangi Karaktersin?

Fantastik Canavarlar sitesinde J.K.Rowling’in karantina günlerini nasıl geçirdiği hakkında bir yazı vardı. Rowling karakter testi yapmış ve sonuç olarak Dumbledore çıkmış. Ben de merak ettim, deneyeyim dedim. Testte 28 soru var. Ingilizce ama çeviri yapa bilirsiniz. Zaten 2 sıfat veriliyor ve hangisine daha çok uygun olduğumuzu seçiyoruz. Bu yüzden pek Ingilizce bilgisi gerekmiyor. Detaylara ve testin kendisine burdan ulaşabilirsiniz.

Test sonuçlarında türlü evrenlerden birini seçiyorsunuz ve hangi karaktere uygun olduğunuzu gösteriyor.
Benim Harry Potter ve Yüzüklerin efendisi sonuçlarım: :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Big bang’den Raj’e benzetmesini anlarım da Howard nedir yaa😁
(Harry de iyiymiş,ben Hogwarts’a gidiyom)( :smirk:)

Not: Genel liste de çıkarıyormuş,ilk 25’e kadar koydum resmini(Ed önemli bir etken bu sayıyı belirlemede,normalde ilk on olacaktı)

@Hermione8Granger bir de Ron gelse tam olacak

3 Beğeni

Ben Gandalf (LOTR), Bruce Banner (Marvel), George O’Maley (Grey’s Anatomy) Hugo (Lost) çıktım.

2 Beğeni

Iki Gandalf hemfikir mı yüzüğü bana vermek konusunda? Buçukluk halimle Mordor’a mı yollayacaksınız beni zalımlar? :sweat_smile: :ring:

2 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi’nde Samwise Gamgee, Batman’de Alfred çıktım. Resmen hizmetçi ruhlusun dedi bu test bana :joy:

Matrix’te Neo, Yıldız Savaşları’nda da Obi Wan çıktım neyse ki. Karizmayı bir parça kurtardık.

9 Beğeni

Bilmediklerimi ortada bıraktım.

!
En çok buna sevindim :grin:

Screenshot_20200418_135408_com.android.chrome|230x500

4 Beğeni

Gönderirim valla hiç acımam :sweat_smile:

2 Beğeni

@mit Hocam bizi acımadan gönderecekler, bir el atın :grin:
@Akahige Iroh iyiymiş, serideki en baba karakter bence, keşke Fate’de olsaydı

1 Beğeni

81 80 78 76 76.2 75 74 72 70 69 68 66 62 60

2 Beğeni

Onu da buluruz. Forumda her şey var da bir Ron mu yok? :smiley:

Bunu düşünmeliyim…

:rofl: :rofl: :rofl:
@ESO 3. Gandalf da geldi :grin:

3 Beğeni

Acilen Gringotts’tan araç kredisi çekip ikinci el bir Kartal alın :smile:

4 Beğeni

Ama cincücelere dikkat…

2 Beğeni

Çok doğru tespit tam benlik.

Bunu sevmedim. Bruce Banner %56 diyor ona daha yakın hissediyorum kendimi.

4 Beğeni

Bu testlerden hoşlanmıyorum çünkü nerede sinsi bir karakter varsa onunla eşleştiriyor beni. Petyr Baelish’den Snape’e, Loki’den Darth Vader’a ne varsa çıktım. Bari Yüzüklerin Efendisi’nde Gollum çıkmasaydı. :joy: Karakterimden şüphelenmeye başlayacağım artık.

5 Beğeni

Gollum durumu karmaşıklaştırıyor, bunu okuyan kişi ile üsttekini yazan aynı kişi mı? Değerliniz elimde, vermem( :smirk:)
Mordor’a giderken de havayolunu kullanmaya karar verdik :grin:

3 Beğeni

Ben bu kısmı yeni fark ettim.

• Yani her şeyi anladım da 9. 19. 25. 26. 29. 30. karakterlerin %35 bile olsa benimle ne alakası var? Hii 23. de şimdi gördüm. En azından %50den yukarısında Cho ve Fleur dışında pek sorun görünmüyor. %1-le McGonagall’ı kaçırdım. Ama ben halimden memnunum. :smile:
4 Beğeni

Bu Gollum yorgun bir Gollum. Yürüyerek bile gitseniz peşinizden geleceğine şüpheliyim. :smile:

@Hermione8Granger sizin listeyi ters çevirirsek neredeyse benimki çıkıyor inanılmaz. :joy:

3 Beğeni

Ama dağdan atamam siz olmazsanız, hırsa yenik düşerim, kartala bindirsek sizi de :thinking:
Olmaz mı?

1 Beğeni

Kartala bineceksem işler değişir. Geleyim artık peşinizden n’apalım… :smile:

3 Beğeni

Ben burçlara inanmam ama nerede kötü huylu karakter var burçlarımız aynı. Her ne kadar Draco tam olarak kötü olmasa da ne de olsa ailesi ölüm yiyendi iyi de denemez ve o da ne aynı burçtanız. Aslında ben de listenin tersten gelmesini bekliyordum :sweat_smile:

Şu linkin yanındaki küçük rakam neyin göstergesi oluyor?

3 Beğeni