Hangi Netflix Animasyon Dizisi

Hangi Netflix animasyon dizisi sizin favoriniz ?

• Bojack Horseman
  • Rick and Morty
  • Big Mouth
  • F is for Family
  • Family Guy
  • Archer
  • Tuca & Bertie
  • Disenchantment

0 oylayanlar

• Hilda
• Carmen Sandiego
• Over the Garden Wall

2 Beğeni

Yıllardır Family Guy izlerim ama gönlümün kralı Rick and Morty oldu.

Rick and Morty favorimdir.

Ama bu listeye bir dizi daha eklenmeliydi. Love, Death & Robots

6 Beğeni

Rick and Morty açık ara ama Avatar the Last Airbender, The Dragon Prince, Over the Garden Wall, Final Space ve Bojack Horseman cidden esgeçilmemesi gereken harika yapımlardır.

4 Beğeni

Netflix yapımı olmasa bile Avatar the Last Airbender derim. Büyük üstat ve filozof Iroh sana burdan selam olsun!

8 Beğeni

Netflix serisi değil ama Family Guy bence.

Big Mount’u yeni bitirdim. Benim çok hoşuma gitti. Aynı zamanda yavaş yavaş tadını çıkara çıkara Rick and Morty e devam ediyorum. Love dead & robots u eklemeyi unuttum aklımdaydı hâlbuki

1 Beğeni

Üçünü de kız kardeşimle seyrettim.

1 Beğeni

Disenchantment’ı çok büyük hevesle bekledim ve beklediğime değdi. Bojack ile Archer’ı sürekli açar açar arada izlerim. Big Mouth mehh. Family Guy’ı hatırlamadığım yıllarca izliyorum.

Ama Rick and Morty’i her zaman olduğu gibi yine tek geçiyorum :smile:

4 Beğeni

Netflix’ in çoğu animasyon dizisini izledim ve hâlâ da izliyorum. Ama bunların arasında beni ona bağlayan ve devam sezonunu 4 gözle beklediğim tek dizi Bojack oldu. Rick ve Morty’i o kadar sevemedim…Mesela Big Mouth dizisini de çok beğendim. Acaba beklenti farklılığı mı ? Ben biraz yetişkin animasyon sevdiğimden olabilir mi ? Olabilir.
Ama tüm animasyon dizileri sevdim hepsi de birbirinden güzel ve düşündürücü. :slight_smile:

1 Beğeni

En ama en önce BoJack Horseman gelir Netflix animasyonları arasından, bence.

2 Beğeni

Sırf annesinin cenaze bölümü için tam puan verilir.

1 Beğeni

Netflix animasyonları arasında Love, Death & Robots beni çok etkilemişti.

Final Space’in ankette olmaması üzdü :grin: çok güzel bir seri bence… Özellikle David Tennant seven bünyede Lord Commander çok etkileyici oluyor…

2 Beğeni