Hangi Sosyal Medya Hesaplarını Kullanıyorsunuz?

Çağımızın modası, birçokları için “olmazsa olmazı” sosyal medya hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Artık siyasetten sanata kadar herkes ilk duyuruyu kendi kişisel veya kurumsal sosyal medya hesapları aracılığıyla takipçilerine veya basına duyuruyor. Haliye bizler de haber almak istediğimiz kişileri takip edebilmek ve biraz da kendi şahsi dünyamızı yaratmak için bu hesapları bolca kullanıyoruz.

Merak ettiğim, özellikle çekiliş yaparken Forum’u kullanan birçok üyemizin sosyal medya ile bağlantısının bulunmaması. Bu yüzden sorma ihtiyacı hissettim:

Hangi sosyal medya platformlarını kullanıyorsunuz? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz.)

• Twitter
  • Instagram
  • Facebook
  • Diğer (yorumlarda belirtiniz)
  • Kullanmıyorum

0 oylayan

Son olarak önemli bir not: Hâlâ haberdar olmayan kullanıcılarımıza istinaden;

Kayıp Rıhtım Twitter Sayfası

Kayıp Rıhtım Instagram Sayfası

Kayıp Rıhtım Facebook Sayfası

Takip ederseniz mutlu oluruz :krs:

3 Beğeni

Tek sosyal medyam " Kayıp Rıhtım " ahalisi.

1 Beğeni

Hepsinden var ama ara sıra instagram girip en üstten iki üç hikayeye bakmak dışında pek aktif değilim hiç birinde. En aktif olduğum yer yine burası sanırım. Hepsinden öte telefonu elime alınca artık vakit kaybı yaşıyorsun şu an diye düşünüyorum.

En çok kullanılandan en aza doğru sıralarsam: Twitter, Instagram, Facebook, diye sıralanır.

Twitter
Donanım Haber Forum
Kayıp Rıhtım Forum
Ekşi sözlük

5 seçenek de bana uygun :slight_smile: pek kullandığım söylenemez arada bir takip ettiğim yayınevleri, yazarlar için Facebook vb bakıyorum ama esas olarak yüklendiği anlam itibariyle sosyal medya olarak Kayıp Rıhtım forumlarını kullanıyorum.

Hiç.
Mağaramda çok mutluyum :smile:

2 Beğeni

Facebook, Twitter, Pinterest, Kayip Rıhtım Forum.

Buradan başka Twitter, Reddit ve Instagram. Twitter’ı gündem takip etmek için, Instagram’ı da daha çok film, dizi haberleri vb. şeyleri görmek için kullanıyorum. Genelde sadece gece yatmadan önce bakarım ikisine de.

Facebook, İnstagram aktif kullanıyorum. Onların haricinde burayı aktif kullanıyorum.

Reddit (Aktif)
Facebook (Arada bir)

Twitter , 1000Kitap ve burası.

1 Beğeni

Şıklara ilave olarak Linkedin.

Mekana ve mekandaki insanlara bağlı olarak da bazen Swarm.