Hangisi Yalan?

Merhaba. Bu konuda herkes kendisi hakkında 3 bilgi yazacak, bu bilgilerden ikisi doğru, biri yanlış olacak. Üyeler kendisinden önce yazılan bilgilerden hangisinin yalan olduğunu tahmin edip kendileri hakkında 3 bilgi verecek. Eğlenceli bir şeyler çıkar diye tahmin ediyorum. Başlıyorum

İzmir’de yaşıyorum
Figüranlık yaptım
Hiç kardeşim yok

1 Beğeni

Bence kardeşin var, daha da atıyorum abin veya ablan var.

Leg Pushup’ta 100kg kaldırabiliyorum
Sevdiğim kızın Instagram’da sildiği bütün fotoğrafları telefonumda yedekli
Ünlü bir yazarı tanıyorum

1 Beğeni

@Orhan_Kolibandi

Leg Pushup’ta 100 kg kaldıramıyorsun bence. Diğerleri olabilir.

Hiç var olmamış birini varmış gibi anlatıp tanıdığım birini onu tanıdığına ikna edebilirim.
Kendi bilgisayar virüsümü yazdım ve bana kötülüğü dokunan insanlara gönderdim.
Psikolojiyi ikinci sınıfta bıraktım.

1 Beğeni

Bence sana kötülüğü dokunanlara virüslü dosya gönderip onların seviyesine inecek kadar boş bir insan değilsin.

Tek başıma vakit geçirmeyi seviyorum.(D)
92736363825 defa güvenimi boşa çıkarsalar bile yine de insanlara güvenmeyi tercih ederim. (D)
Yalan söylemeyi bilmiyorum. (Y)

3 Beğeni

Hocam bu kadar çok güven sorunu yaşamış bir insan refleks olarak bile insanlara karşı bir güvensizlik hisseder bence. Hatta onlara güvendiğinizi söylerken bile kendinize yalan söylüyor olabilirsiniz.

Çok sosyal biriyim.
Yazılıma meraklıyım
Her gün hedeflerim için bir şeyler yapmaya çalışıyorum

1 Beğeni

Yalan söylemeyi bilmiyorum ifadesi kendi içinde büyük bir paradoks barındırıyor
İnsanlara…her şeye rağmen güvenmeyi tercih ettiğimden güveniyorum sanırım her neyse ben uslanmam :unamused:

Sosyal tanımını kendin için genişletmen gerektiğini düşünüyorum. Sen sandığın kadar asosyal olmayabilirsin.

Trabzon hurması en sevdiğim meyvedir. (D)
Çeyrek asırdır dünyada ikamet ediyorum.(D)
Hiç keşke demedim. (Y)

1 Beğeni

Sanırım yukarıdaki üyenin hangi konuda yalan söylediğini bulmaya çalışıyoruz. Bence ilk ikisi doğrudur, hiç keşke demeyen insan var mıdır? Sanırım yoktur. Diyen insan doğru mu der o da bilinmez. :grin: (Hangisinin yalan olduğunu sıram geçince günceller yanına yazarım.)

Kafama estiğinde YouTube’da bir reaction/tepki videosu açıp izlerim. (Doğru)
Haftada bir iş gereği yurtdışına çıkarım. (Yalan)
Papatya en sevdiğim çiçektir. (Doğru)

1 Beğeni

İlk ikisinin doğru olduğunu düşünüyorum. Ama son söylediğiniz yalan söylemek için bulmaya çalıştığınız bir şeye benziyor. :joy:

The Godfather serisini çok severim.
Yemesi zahmetli yemekleri pek sevmem.
Liseyi 5 yılda bitirdim.

1 Beğeni

İlk ikisi doğru, sonuncu yalan bence. Liseyi 5 yılda bitirmeye Türkiye’de izin veriyorlar mı? Hocalar uğraşmadan geçirir öğrenciyi.

Sadece kahve ve peynirle günlerce yaşayabilirim.
(Ailem hariç) Kitaplar > hayatın geri kalınından.
Çocukken ressam olmak isterdim.

Not: bu hileli bir soru

2 Beğeni

Hmm… İlki demek istedim ama sonuncusu yalan olabilir bence.

Sarı en sevdiğim renktir.
Siyahı hiç sevmem.
Mor renk bir şeyler giymeden dışarı çıkmam.

1 Beğeni