Haritayı Takip Etmeniz Yeterli Olacaktır

Öykü Seçkisi'nde okumak için: https://oykuseckisi.com/haritayi-takip-etmeniz-yeterli-olacaktir/

image

Evde sıkıntıdan patlamaktansa eğlenceden patlamak istemez misiniz? Peki daha önce görülmemiş olan şeyleri görmek ister misiniz? Yoksa sadece kendinizin deneyimleyebileceği bir şeyi kaçırmak istemiyor musunuz? Cevabınız evet ise hemen altta yazan iletişim bilgilerinden bize ulaşın. En kaliteli peri tozları için bizi seçtiğinize memnun olacaksınız. En yakın mağazamıza ulaşmak için haritayı takip etmeniz yeterli olacaktır. Lekar… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Merhaba,
Ve vay canına…
Bundan sonra ilk sizin öykülerinizi okuyacağım.
Tebrik ederim enfesti.

1 Beğeni

Okumak için ayırdığınız zamana teşekkürler, o zaman sonraki öyküme başlasam iyi olur.

1 Beğeni

Merhaba, öykünüzü çok beğendim. Fantastik okumalar ilk tercihim olmasa bile, gerçekten çok tat aldım. Sürükleyici bir öyküydü. Elinize sağlık.

1 Beğeni

Beğendiğinize sevindim, gelecek seçkide görüşmek umuduyla.

Gayet akıcı ve güzel. Elinize sağlık.

1 Beğeni

Her türde okuma yapan okuyucunun dikkatini çekebilecek sadelikte ve akıcıydı öykü. Karakter seçiminin az olması okumayı ayrıca kolay ve zevkli kılıyor. (Seçkide yer alan bazı öykülerde, karakterleri takip etmekten, metnin takibini kaçırdığım oldu.) Elinize, emeğinize sağlık.

1 Beğeni