Harry Potter Dünyasının Merakla Beklenen Kitapları Yeniden Raflarda!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Harry Potter Dünyasının Merakla Beklenen Kitapları Yeniden Raflarda! – Fantastik Canavarlar

image

Ve hepimizin merakla beklediği o müjdeli haber nihayet geldi! Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerede Bulunurlar, Çağlar Boyu Quidditch ve Ozan Beedle’ın Hikayeleri kitapları yeni tasarımlı baskıları ile Yapı Kredi Yayınları etiketiyle tekrar bizlerle! Harry Potter kitaplarını ne kadar seviyorsak, en az onlar kadar sevdiğimiz ama bir türlü yeni baskılarına kavuşamadığımız 3 kitap daha var. Bunlar, Fantastik… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Harika alacağım :smiley: umarım bınlarında 2. basımda kadar felan yaparlar ve çok nadir bişey olur çünkü ben alıcam :joy:

Çağlar Boyu Quidditch’in kapağını niye mavi yapmışlar :frowning: pek yakıştıramadım. Onun rengiyle Ozan Beedle’ın kapağının rengi yer değiştirmeliymiş sanki. İlk basımlarında öyleydi diye hatırlıyorum.

1 Beğeni

çok çok haklısın evet zaten eski basımlarda öyleydi ve birde çok çocuksu ya özellikle bu ejderhayı bile 10 yaşında çocuklar için tasarlanmış bir masal kitabı gibi

acaba bunlar diğer kitaplar gibi uzun süre satışda mı olacaklar yoksa bitecekmi diğer 3 kiatp gibi

ben aldım bile teşekkürler haber verdiğiniz için

Kutulu versiyon çıkacak heralde ben onu bekleyecem :grin:

Kitaplar İngiltere deki orijinal kitap baskılarına göre hazırlandı. İç tasarımı tamamen siyah beyaz bir yapıya sahip, kitaplar ciltli ve cilt kalitesi çok iyi. Kutulu versiyon olarak çıkma ihtimali çok yüksek ve onun fiyati daha uygun olur gibi
:grin:

ne zaman çıakr kutulusu tahmini boyutları da eski kitaplar gibi değilmi

En fazla taş çatlasın 1-1,5 aya çıkar gibi. Kitabların boyutları ise 13x20standart roman boyutunda

1 Beğeni

Kutulu çıkmayacak arkadaşlar. YKY’ye sordum facebook üzerinden. Ayrı ayrı satışta olacakmış. @AliCagan4235 @Husey

o zaman alıyorum beklemeden reis

1 Beğeni

Valla ben bekliyorum. Orada öyle diyebilirler ama yky ben biliyorsam kutulu versiyonunu çıkarır

kitaplar çok ince değilmi 100 sayfa felan onun için kutulu çıkacağını sanmam ya

Hogwarts Library UNBOXING 2017 - YouTube. Bu videoda aynı basım çıkacak kitapları tanıtıyor. Bende buna bakım tahmin ediyorum

1 Beğeni

neyse ya ben yarın alacaktım ama beklemenin bi zararı olmaz biraz bekleyeyim zaten bi hikayesi de yok kitapların çok merak edilcek biraz beklerim

idefik ve dr’de %68 indirim ve kargo üctersiz olarak 32 tl. Yeniden baskısı çıkan ve bitincede 250-500tlye sahaflar tarafından kakalanan bir kitap. Bence KAÇIRMAYIN

2 Beğeni

ne zaman biter ki bu ?

Emin ol çok kısa sürede biter bu. Özel baskı ve Harry Potter hayranlarının sevdigi bir kitap. Etiket fiyatı 100tl bence %68 indirimli ve kargo üctersiz birdaha zor bulunur :joy:

1 Beğeni

Yarın’a yetişir mi ya ? :smiley: