"Harry Potter: Hogwarts Mystery" Mobil Oyunu Nihayet Bizlerle!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: "Harry Potter: Hogwarts Mystery" Mobil Oyunu Nihayet Bizlerle! – Fantastik Canavarlar

image

Mobil tabanlı yeni Harry Potter oyunumuz Hogwarts Mystery, nihayet bugün görücüye çıktı! Duyurusu geçildiği ilk andan beri heyecanla gelişmeleri sizlerle paylaştığımız rol yapma oyunu, artık bizlerle. Bize Hogwarts’ta bir öğrenci olarak yaşama deneyimi sunacak, rol yapma odaklı oyun Android mağazalarındaki yerini aldı. Daha fazla beklemeden Google Play üzerinden oyunu telefonunuza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Warner Bros. Interactive… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Merhaba, oyunu app store’dan ne zaman indirebileceğiz?

app storeda su an oyun var ama tanıtımında (app storun) türkçe dil desteği yazarken oyun içinde sadece 7 tane dil seçeneği gözükyor bu konus hakkında bilgisi olan varmı ?

Oyun Pay to Win mantığı üzerine kurulu. Her bir adım için enerji harcayıyorsunuz bölüm başı 30 40 enerji gerekirken ki bu ilerledikçe artiyor gibi gözüküyor, siz sadece 25 alıyorsunuz. Fazlası gem ile gem ise dolar ile satiliyor. Görev yapmadan gem kazanma şansınız yok ki kazandıginiz da zaten enerjiyi karsilamiyor. Ayrıca açık dünya oyunu beklerken çok büyük hayal kırıklığına uğradımı da söyleyeyim.

1 Beğeni

Kimse oyunu beğenmemiş ,oyunun açık dünya olmayışından ve enerji sisteminden şikayet ediyorlar Ama yinede iniderceğim .

1 Beğeni

Benim sorunum ne açık dünya olmamasıyla ne de enerji sıkıntısıyla. Benim sorunum şu ki oyun çok sıkıcı. Hayatımda oynadığım en sıkıcı oyunlardan biri. Derslerde bir şeyler öğrenirken falan ekrana tıklamaktan başka bir şey yapmıyoruz. Seçimlerimize dayalı diyorlar ama daha 3 seçim zar zor yapmışımdır.

1 Beğeni

Evet çok sıkıcı bir tek ekrana tıklıyorsun ben onun yerine Harry Potter: Sihir Uyanıyor’u bekliyorum