Harry Potter: Hogwarts Mystery Ön Kayda Açıldı ve Oyundan Yeni Fragman Geldi!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/haberler/harry-potter-hogwarts-mystery-on-kayda-acildi-ve-oyundan-yeni-fragman-geldi/

image

Merakla beklenen rol yapma oyunu Harry Potter: Hogwarts Mystery‘nin yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanla birlikte oyunun ön kayıt seçeneği de takipçilerin ilgisine sunulmuş oldu. Gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki yeni görüntüler sizleri oldukça heyecanlandırabilir çünkü sonunda Seçmen Şapka’yı başımıza geçiriyoruz! Sizi daha fazla bekletmeden yeni fragmana alalım:  Yeni görüntülerde oyuna daha iyi bir bakış da atmış oluyoruz.… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Çabucak çıksa da oynasak. Umarım Türkçe dil seçeneği de olur.

1 Beğeni

Sitesin’den e-posta bildirimlerini açtığımdan bu gün öğlen saatleri e-posta bildirimi ile haberim oldu yeni fragmanı çok beğendim ve beni acayip heyecanlandırdı… Sanırım gerçekten beklediğimize değecek şahsi düşüncem grafik olarak bizi pek doyurmayacak olsada bize gerçekten o atmosferi yaşatmak amacıyla bir çok senaryo eklenmiş. Umarım Slytherin’e seçilirim ve heyecanı doyasıya yaşarım :slight_smile:

İnşallah Türkçe dil seçeneği olur ama ümitsizim anca oyun çıktıktan 5-6 ay falan sonra Türkçe eklerler.