Harry Potter Oyuncuları Türkiye'ye Açılacak Tema Parkı İçin Geliyor

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Harry Potter Oyuncuları Türkiye'ye Açılacak Tema Parkı İçin Geliyor – Fantastik Canavarlar

image

Sonunda Warner Bros. sesimizi duydu! Dünyanın pek çok yerine yapılması planlanan Harry Potter tema parklarından birisi için yeni adres İstanbul oldu! Üstelik serinin oyuncuları da bu büyük yerleşkenin açılışında ülkemize konuk olacaklar! Başta İngiltere, Amerika ve Japonya’daki büyük Harry Potter parklarında her zaman gördüğümüz bir manzara var. Düzenlenen sayısız etkinlikler; oyuncuların, yapım ekibinin, kimi zaman… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Çok mutluyum yine İstanbul (!). Gitmeye imkanı olmayan kimse gidemeyecek. Yani şu an mutlu mu oldum? Hayır, sinirliyim. İstanbul dışında hiç şehrimiz yok gibi davranıyorlar ya bazen sinir oluyorum … Belkide bir gün oraya gidebilirsem bütün sinirim geçer ama şimdilik benim içi böyle.

Aslında bir anlık hayal kırıklığıydı ülkemizde böyle bir şey bulunması bile bir gurur kaynağı. Umarım isteyen herkes gider.

Bu sefer geçen seferkine göre daha dikkatli geldim bildirimi görünce aha 1 nisan şakamız diye girdim siteye :joy:

Harry Potter Oyuncuları Türkiye'ye Açılacak Tema Parkı İçin Geliyor Gönderisinden tartışılmaya devam ediliyor:

Çooook kötüsünüz🤣 Bide bugün benim doğum günüm.

KKG 3. Kitap haberinden sonra ölmediysem, bu fırtınalar beni ancak güçlendirir!

(Geçen yılın şokunu hala atlatamadım üzerime gelmeyin lütfen :joy:)

1 Beğeni

Acaba ne yazdın, umarım kötü değildir :smiley:

Hayır ya :)) İstanbul da olmasına sinirlenmiştin bende şaka olduğunu söyledim daha sonra vazgeçtim daha da sinirlenme diye :smiley:

bende şaha yapıyorum zaten neden ciddiye aldın ki :smiley: geçen senede yapmışlardı.

kalbimi kırdın kayıp rıhtım…
böyle 1 nisan mı olur yaa :tired_face: :disappointed_relieved:

Alışın artık şu 1 nisanlara :sweat_smile:

abv 2 etti ama bu james potter ve çapulcular şşakasından sonra bu o kadar kötü değildi

1 nisaaan tabikide :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 nisan mı?? :worried: :worried:
Hadi ama. İlk kez 1 nisan şakasına kandım. Hem de şimdi 1 nisan bile değil. Böyle şaka mı olur??? :sleepy: :sleepy: