Harry Potter Serisindeki En Acımasız 10 Karakter


(Evren Ergen) #1

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/liste/harry-potter-serisindeki-en-acimasiz-10-karakter/

image

Harry Potter evreni vefakar kahramanlar ve en kötü zamanlarda gösterilen cesaret gibi kavramlarla dolu olabilir. Ne yazık ki, birçok büyük karakter yanında, felaket kötü karakterler de mevcut. MuggleNet‘ten gelen, bu tarz kötü karakterlerin listesine hep beraber bakalım. 10. Severus Snape Kendisi bir adet ikili ajan olabilir fakat bu öğrencilerine uyguladığı kesintisiz zorbalığa bir bahane olamaz.… (DEVAMI…)


(Alican Doğan) #2

Voldemort’un ilk sırada olmadığı garip bir liste. Sıralamanın mantığını kavrayamadım. Anladığım kadarıyla insanlara acı çektirmek onları öldürmekten daha acımasız olmuş.:grin: Neyse bana göre 1. Voldemort, 2. Grindelwald…


(ECEM) #3

Birine işkence edip çıldırtmak onları öldürmekten daha kötüdür.Bence Belatrix Voldemort dan daha kötü bir karakterdi.


(Muzaffer Doğanay) #4

İlk 3 ü sıralamak gerçekten çok zor. Umbridge kimseyi öldürmemiş olabilir ama onu daha güçlü yapacak olsa tereddüt bile etmeyecek bir insan. Voldemortun bile kendisinden büyük bir amacı varken umbridge in sadece kendini tüşünmesi ise onu daha iğrenç ve gerçekçi bir kötü karakter yapıyor. Belllatrixin beyni zaten uçmuş gitmiş. Gerçekten zor sıralamak.


(Alican Doğan) #5

Bence Voldemort, Bellatrix ve Dolares’in rüyasında bile göremeyeceği kötülükler yapabilecek bir karakter. :grin:


(ECEM) #6

:smile: o da doğru bu 3 ünü sıralayan zaten bir einstein olabilir (ya da en sevdiği karakter voldemort dur.)


(Nehir Çetinkaya) #7

Bence en kötü karakter Bellatrix.Bellatrix’i ne kadar sevsem de yaptıkları çok acımsızca.Kötülük sıralamasında Voldemort’tan önce gelmeliydi…


(Duygu) #8

İlk sırada Voldemort olmalıydı. Çünkü onun hırsı ve gücü nedeniyle yandaşlarının korkmadan eyleme geçtiğini ve içindeki kötülükleri rahatça dışa vurduğunu düşünüyorum. Kısacası Voldemort uyuşturucudur. Bir sürü insana kötülüğü güzel gösterdiğini düşünüyorum.


(Deniz) #9

Voldemort kötüleri desteklemese, bu kadar güçlü olamazlardı diye düşünüyorum. En acımasız Voldemort, filmde bunu pek göremedim;ama, kitapta acayip acımasızdı.


(Tonks ) #10

Zaman su gibi akıyor filme 3 gün kaldı asalarinizi hazırlayın


(Y. Ezgi Erdoğan) #11

Bence Voldemort, Bella ve Umbridge ne yaptıysa kat kat fazlasını yapabilecek bir karakter. Ondan daha acımasız kimseyi düşünemiyorum.