Harry Potter ve Ateş Kadehi Resimli Özel Baskısı Tanıtıldı!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Harry Potter ve Ateş Kadehi Resimli Özel Baskısı Tanıtıldı! – Fantastik Canavarlar

image

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı‘nın resimli özel baskısından sonra çok bekledik. Ancak sonunda güzel haber geldi. Görünen o ki beklediğimize de değecek gibi! Bir süredir dedikodu kazanlarını kaynatan Harry Potter ve Ateş Kadehi kitabının resimli özel baskısından kapak, tanıtım videoları ve iç çizimlerden tadımlık kesitler geldi! Kapak Üçbüyücü Turnuvası’nda Harry’nin girdiği ilk görevi temsil etmekte. Haşin… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Kitaplığımıza katmak için merakla bekliyoruz…

2 Beğeni

uzun zaman bekledik, gerçekten değecek. sabırsızlıkla bekliyorum.

2 Beğeni

Hayatında hiç Harry Potter okumamış biri olarak soruyorum: “Bu baskının normal baskılardan tek farkı resimli ve ciltli olması mı? Yani bu baskı tam metin mi? Ve tabii ki de en önemlisi, verilen paraya değer bir baskı mı?”

3 Beğeni

Fazlasıyla değer.Hikaye tam metin çizimler ise enfes.

7 Beğeni

Evet tek farkı illüstrasyon onun dışında tam metin korunuyor. Çizimler Jim Kay tarafından özenle yapılıyor. Daha önce okumadıysanız direkt bu kitaplarla başlayabilirsiniz.

2 Beğeni

Bence romanı’nın hardcover’ı çıkmadığı sürece en iyisi bunları almak olur,hem sert kapak hem kuşe kagıt kolay kolay yıpranmaz.

6 Beğeni

@Husey, @Alladierre
Sağolun forumdaşlar. Ne zaman alırım bilmiyorum ama en azından listeme ekledim.

Alırsan yan kitapları’da var jim kay tarafından yine resimlenen onlarıda tavsiye ederim,zaten fiyatları KDV çıkınca eski halinde ilerde tükenir mi veya zam yermi bilmen ama.

1 Beğeni

Tam metindir. Verilen paraya değip değmeyeceği sizin Potter dünyasına bakış açınızla ilgili. Şöyle ki:

Benim gibi bazı dizi ve /veya yazarların kitaplarını biriktiriyorsanız ve bunların içinde Harry Potter kitapları da varsa, kesin alın derim.

Ancak amacınız yalnızca Harry Potter kitaplarını okumaksa, bu kitabı almayıp normal edisyonlara yönelmenizi öneririm.

Kitaplar arasında (ilk üç kitabın özel baskılarını baz alarak söylüyorum; ki bende hepsi var) metin farkı yok. Fark özel baskıların ciltli, şömizli, lüks kağıtlı ve en önemlisi harika illüstrasyonlu olmasında yatıyor…

3 Beğeni

Karton kapak baskıların kitaplığımda olmasına rağmen illüstrasyonlar nedeniyle ben de çıkan ilk 3 kitabın resimli özel baskısını aldım. @Faust’a katılıyorum, amaç Hary Potter okumaksa o kadar para vermeye gerek yok ama illüstrasyonlar ve şömizli ciltli baskı için alınabilir.

2 Beğeni

Valla bende bu özel baskıları almadan önce ince baskı olanları alacaktım ama özensiz bir baskı oldugunu görünce vazgeçtim,zaten her yerde ince baskıyı bulabilirsiniz ama bunlar tükenirse bulmak imkansız gibi.

Özensiz baskılı değiller ama. Yapı Kredi Yayınları’nın normal baskıları da çok iyi…

1 Beğeni

5 Beğeni

Resimli baskıda yaşadığım tek hayal kırıklığı yky’nin bu seriyi kuşe olarak basmaması oldu.

Artık beyfendi çizgimden çıkmak zamanı geldi; Sal bizi artık ceykey rovling, milletin doğmamış çoluk çocuğunun rızkına bu kadar göz konmaz.

E peki resimli özel baskı serisinin 4. kitabı Türkçe olarak ne zaman satışa sunulacak? :crazy_face:

4 Beğeni

Süper bir haber bu.(20krktr)

Sabırsızlanıyorum bende :slight_smile: