Harry Potter ve Ateş Kadehi Resimli Özel Baskısı Tanıtıldı!

30 Mart itibariyle kitap en az 2 aydır yurtdışı onayında

4 Beğeni

Galiba yky’ın işine gelmiştir virüs olayı millete virüs bitince baskıya çıkar diye mesaj atar bundan sonra

1 Beğeni

Kitabın gelmesi fazla uzun sürdü…

Mart’ın başında sorduğumda da aynı cevap verilmişti. Kitabın gelmesi temmuzu bulur bence.

Dün bende aynı soruyu sordum. Yanıt aynıydı yurtdışı onayı bekliyoruz denildi.

Durum aynı mı bu kitap için acaba son bilgisi olan var mı ?

Kitap yalan oldu sanırım :confused:

Yurt dışı onayı hala gelmedi mi?

Bir an çıktı zannettim :sweat_smile:

2 Beğeni

Çok beklettiler herhalde zümrüdüanka Yoldaşlığından sonra yayınlamayı planlıyorlar :smiley:

1 Beğeni

Şu anda da bana bunu diyorlar hiç inandırıcı gelmiyor.

2 Beğeni

Bunlar bu seriyi devam ettiremeyecek sanırım. :grimacing:

Hiç şaşırmam keza daha önce ciltli kitapların ilk 5 ini basmış lakin devamını getirmemişlerdi.
Aslında YKY baskı olarak başarılı bulduğum bir yayınevi ama böylesine büyük çapta bir seri için politikalarının ne olduğu soru işareti.

1 Beğeni

Geçen hafta paylaşılmıştı. Bandrol almışlarsa yakındır.

1 Beğeni

Kitap tam bir sene önce bugün çıktı. İlk 3 kitap birkaç ay içinde çevrilip satışa sunulmuştu. Tahmin edilen bir zaman bile yok sadece bekliyoruz. :upside_down_face:

1 Beğeni

Kitap bu ay içerisinde raflarda olacakmış arkadaşlar.

Yky 16 Ekim’ de satışa sunulacağını açıkladı. Fiyat 125₺ olarak girilmiş satış sitelerinde. :hugs::hugs:

1 Beğeni

İdefix kargoya verirse inceleme fırsatı bulacağım. Eline ulaşan var mı azıcık şenlendirsin burayı.

ben de idefix in göndermesini bekliyorum sabırsızlıkla :slight_smile: kodlarla birlikte 61tl ye almış oldum çok iyi oldu :slight_smile:

2 Beğeni

YKY’dan sipariş vermiştim. Ertesi gün teslim aldım :slight_smile: Görmek istemeyen olursa diye spoiler içine aldım :slight_smile:

8 Beğeni