"Harry Potter ve Lanetli Çocuk"un Yeni Oyuncu Kadrosu Bizleri Büyülemeye Devam Ediyor!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: "Harry Potter ve Lanetli Çocuk"un Yeni Oyuncu Kadrosu Bizleri Büyülemeye Devam Ediyor! – Fantastik Canavarlar

image

Harry Potter ve Lanetli Çocuk oyunu yeni bir yıla yeni bir tiyatroda girerken Londra sahnesi için oyunculardan konsept fotoğrafları da yayınlandı. Ödüllü oyunu sahneleyecek kişiler yine muhteşem görünüyor! Harry Potter hikâyesinin kitaplardan sonraki devamı olarak kabul edilen Harry Potter and the Cursed Child oyunu üçüncü kez sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Fotoğrafçı Charlie Gray oyundaki ana ailelerin… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Acikcasi oyuncu kardorsu cok basarili, ama nedense Hermione yi bir türlü yakistirmadim. Kendimce :smiley:

1 Beğeni

Siyahi granger nedir ya!? çocukları da weasley’den hiç gen almamış direk çikolata rengi doğmuş bari melez falan olaydı.

ben onu bunu bilmem hermione nin siyahi olması hiç hoş bir şey değil bloomsbury nin yeni harry potter kapaklarının 1.sinde bile hermione ten rengi normal 10 yıldır (7 kitap 8 filmdir) aynı olan hermione yi değiştirmek iyi bir fikir değil

1 Beğeni

Valla Hermione’nin rengi hiç umurumda değil ama artık Cursed Child’ın adını bile okuyunca içim kötü oluyor. Yeter artık, daha fazla sahnelemeyin bu rezaleti… :neutral_face:

cidden haklısın (hermione nin rengi konusunda değil :smiley: ) lanetli çocuğun hikayesi fan made lerden beter ya

bu ne ya ben emma yı daniel ı rupert ı bonie yi tom u istiyorum

2 Beğeni