Hasan Ali Yücel Ciltli ve bazı özel eserler

Arkadaşlar bu kitaplarımı satmayı düşünüyorum satışı varmıdır satılırmı değeri nedir merak ettim umarım doğru konu açmışımdır şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar.

Yerdeniz otostopçunun galaksi rehberi hayvanlaşan insan germinal ölüler evinden anılar yeraltından notlar ev sahibesi goriot baba satıldı.

3 Beğeni

HAYları bilmiyorum ama diğerlerinin hemen hemen hepsinin baskısı var. Fiyat konusunda birşey söyleyemem size kalmıș :blush:

Hay ların da var baskısı. Biz neye değer biçeceğiz tam olarak onu anlamadım. Hepsinin fiyatları aşağı yukarı belli zaten siz araştırıp bulabilirsiniz. Alıcılar mı araştırsın?

Orasını bende anlamadım

Cevabınız için teşekkür ederim bir süredir piyasayı çok takip etmemiştim bazı serilerin devamı kesilmişti o yüzden alan olurmu onu merak ettim bakalım yazan arkadaşlar oluyor :slight_smile:

2 Beğeni

Baskıyla ilgili birşey söylemedim etiketin % 50si misal uygunmudur onu sordum sanırım açıklayamamışım kusura bakmayın

1 Beğeni

He şimdi anlaşıldı. Baskısı biten eser yok ama alan tabi ki olur gayet güzel kitaplar :slight_smile:

Yerdeniz ve drizztlere ne kadar diyorsunuz ? Ben alabilirim

Yanlış anlamayın acil paraya ihtiyacım var % 50 etiket üzerinden düşünerek söylüyorum olabilir ama çok ucuza satılacak kitaplar olduğunu düşünmüyorum piyasayı bilen olur diye yazmıştım

Gayet uygun. Okundu mu hepsi?

Bu kitapların çoğu okunmadı bile ciltsiz versiyonlarını okumuştum heves edip aldım görsel olarak sizi kitaplıklar konusundan hatırlıyorum sizinde güzel bi kitaplığınız vardı

Hocam kusura bakmayın geç döndüm yerdeniz 70 olur drizztlere bakıyorum 100 de onlara hocam spam olmasın diye editledim

Teşekkür ederim. Var mütevazi bir kitaplığım evet. :slight_smile:

Eğer yukarıdaki arkadaş Yerdeniz’i almadıysa, Yerdeniz’i almak isterim.

Daha yeni Asimov aldım, oldu mu şimdi :sweat_smile:

Kısmet hocam başka bir kitaba artık :slight_smile:

Yerdenizi almayacağım hocam arkadaş alabilir diğerleri için mesaj yazıyorum size

Ev Sahibesi Ölüler evinden anılar hayvanlaşan insan yeraltından notlar ayrılmıştır.

Yerdeniz ve otostopçunun galaksi rehberine talibim :joy::raised_hand_with_fingers_splayed:t3:

Otostopçunun Galaksi rehberi’ne eğer ilk baskı ise talibim. Sadece kapağında bilmem kaçıncı baskı yazmıyorsa da yeterli. Fiyat olarak ne kadar düşünüyorsunuz?