Hasan Ali Yücel Klasikleri Ciltli Eserler- SATILDI

Merhaba. Hasan Ali Yücel Klasikleri ciltli kitaplarımı bir sahaf olarak değil bir kitapsever olarak Zebramo’da satışa çıkardım. Makul bir fiyatla satmaktayım. Kitapsever arkadaşlarıma duyurmak istedim. Bilginize…

Link bıraksaydınız keşke isminizle bulamadım.

Merhaba link atamadım ama. Üyelik ismim ilhan ve Hasan Ali Yücel Klasikleri diye aratırsanız mutlaka denk geleceksinizdir.

1 Beğeni

üyelik hesabınız bu galiba

Ben de cevap olarak @pervane etiketleyecektim, sizin düzenleme geldi.

1 Beğeni

Makul fiyat demişssiniz ancak örneğin Kidega’da 27.60 olan Emile-Jacques Rousseau (ciltli) kitabını 49 TL’den, 24 TL olan Ölü Canlar kitabını 45 TL’den satıyorsunuz. (Enpara kampanyası ile bu ikisini 36,60TL’ye alabiliyorsunuz. Sizde 94 TL.) Bana biraz fazla pahalı geldi.

1 Beğeni

Evet hesap dediginiz gibi doğrudur.

Uyarılarınız için teşekkür ederim. Almak isteyen arkadaşlar buradan da iletişime geçebilir ona gore fiyatlarda yeniden bir düzenleme yapabiliriz. Ayrıca piyasayı takip edebildiğim kadarıyla bir fiyat belirledim. Baskısının bir daha yapılıp yapılmayacağı belli olmayan kitaplara vicdanlı fiyatlar belirlediğimi düşünüyorum. Bunun yanında yılların emeğiyle bitiktirilen bu kitaplar neden satılır sorusuyla hareket ederse ve sahafların belirlediği fiyatlarla bir karşılaştırma yaparsa fiyatların çok makul olduğu anlaşılacaktır. Ticari bir amacımın olmadığını daha önce bu forumda benden kitap alanlar bilirler. Teşekkür ederim.

Dedikleriniz ancak halihazırda baskısı bulunmayan kitaplar için geçerlidir. Bakısı bulunan kitaplar için 37 lirayla 94 lira arasında uçurum var ve ticari amacım yok ifadenizle bana göre çok ters düşmekte. Yine de siz bilirsiniz.

3 Beğeni

94 liraya hiçbir kitabım yoktur, hicbirisi 50 lirayı aşmamaktadır.Baskısı olan kitapları fark edemedim. Birazdan iyice inceleyip kaldıracağım zaten. Uyarınız önemlidir. Teşekkür ederim.

1 Beğeni

Hocam ince mehmet icin bisey yapamazmışsınız eft ile alsam onu