Hasan Ali Yücel Klasikleri Dizisi

Dostoyevski’nin Ecinniler ve Beyaz Geceler ciltli olarak geçenlerde bandrol almıştı.
Herhangi bir sitede satışta gören oldu mu acaba?

Henüz satışa çıkmadı galiba diğer yandan @erdo arkadaş nerelerdesin, çoktandır yazmıyorsun.
Son kitap alışverişlerinden keşfedeceğimiz kitap var mı, epeydir paylaşımın başlıkta olmadı.

Daha güncelleme yapılmadı satış sitelerinde yapılınca buraya eklerim mutlaka.

Merhaba @alper arkadaşım :slight_smile:
Önce kızım, sonra eşim, sonra ben derken sıralı bir virüs vakası geçirdik ev olarak. O yüzden pek aktif olamadım. Çok şükür atlattık derken kızımın diş ile ilgili problemleri başladı. Şimdi onunla ilgili uğraşlarımız var.
Uzun süredir de hem sağlık sorunlarından, hem de yükselen fiyatlar dolayısıyla pek alışveriş yapamadım. Bir kere idefix’de Grafik Kanon’u indirimli yakaladım üç cilt, son alışverişim o. Teşekkür ederim arkadaşım ilgin için. Bu arada Trivia nedir merak ettim :slight_smile:
@Strenergy çok teşekkür ederim. Özellikle Ecinniler uzun süredir beklediğim bir basımdı. Benim gözümden kaçabilir belki, burayı takibe alıyorum o zaman :slight_smile:

Geçmiş olsun…

Trivia kayıp rıhtım’ın yeni projesi şu aşamada test ediyorlar. Test süresince galiba sadece Tayfa rozetli üyelere açık.

Bu arada ben ismimin yanındaki rozeti tayfa yapıyorum ama forum yazılımı " tayfa olmaz Trivia rozeti sana uygun " deyip değişikliğimi görmezden geliyor :slight_smile:

Çok teşekkür ederim @alper

(Serhat) #133

(Serhat) #134

Yeni Kitap

Ecinniler’in ciltlisi ne zaman satışa çıkacak acaba?

Takip ediyoruz ama satışa açılmadı sanırım daha.

Kontrol ettiğim siteler Kitapyurdu, Babil, Kidega, Bkmkitap, İskültür. Siteler bilgileri güncellediğinde not düşeriz buraya mutlaka. :slight_smile: