Hasan Ali Yücel Klasikleri Dizisi

Dostoyevski’nin Ecinniler ve Beyaz Geceler ciltli olarak geçenlerde bandrol almıştı.
Herhangi bir sitede satışta gören oldu mu acaba?

2 Beğeni

Henüz satışa çıkmadı galiba diğer yandan @erdo arkadaş nerelerdesin, çoktandır yazmıyorsun.
Son kitap alışverişlerinden keşfedeceğimiz kitap var mı, epeydir paylaşımın başlıkta olmadı.

3 Beğeni

Daha güncelleme yapılmadı satış sitelerinde yapılınca buraya eklerim mutlaka.

4 Beğeni

Merhaba @alper arkadaşım :slight_smile:
Önce kızım, sonra eşim, sonra ben derken sıralı bir virüs vakası geçirdik ev olarak. O yüzden pek aktif olamadım. Çok şükür atlattık derken kızımın diş ile ilgili problemleri başladı. Şimdi onunla ilgili uğraşlarımız var.
Uzun süredir de hem sağlık sorunlarından, hem de yükselen fiyatlar dolayısıyla pek alışveriş yapamadım. Bir kere idefix’de Grafik Kanon’u indirimli yakaladım üç cilt, son alışverişim o. Teşekkür ederim arkadaşım ilgin için. Bu arada Trivia nedir merak ettim :slight_smile:
@Strenergy çok teşekkür ederim. Özellikle Ecinniler uzun süredir beklediğim bir basımdı. Benim gözümden kaçabilir belki, burayı takibe alıyorum o zaman :slight_smile:

10 Beğeni

Geçmiş olsun…

Trivia kayıp rıhtım’ın yeni projesi şu aşamada test ediyorlar. Test süresince galiba sadece Tayfa rozetli üyelere açık.

Bu arada ben ismimin yanındaki rozeti tayfa yapıyorum ama forum yazılımı " tayfa olmaz Trivia rozeti sana uygun " deyip değişikliğimi görmezden geliyor :slight_smile:

4 Beğeni

Çok teşekkür ederim @alper

3 Beğeni

6 Beğeni
5 Beğeni

Yeni Kitap

7 Beğeni

Ecinniler’in ciltlisi ne zaman satışa çıkacak acaba?

2 Beğeni

Takip ediyoruz ama satışa açılmadı sanırım daha.

Kontrol ettiğim siteler Kitapyurdu, Babil, Kidega, Bkmkitap, İskültür. Siteler bilgileri güncellediğinde not düşeriz buraya mutlaka. :slight_smile:

2 Beğeni

Beyaz Geceler ile aynı dün bandrol aldılar.
Beyaz Geceler satışa çıkalı çok oldu fakat Ecinniler henüz yok.
Ben de her gün kontrol ediyorum.

2 Beğeni

Arkadaşlar, bir arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor. Ona kitap alıcamda hangi kitabı önerirsiniz ?

2 Beğeni

Antrenmanlarla Matematik.

ÖSYM

Nasıl modern köle oldum?

2 Beğeni

Okuma kitabı soruyorum :smiley:

2 Beğeni

Dune birinci kitabı alın o zaman bence. Hepsini almayın da beğenirse gitsin kendisi alsın devamını, beleşçilik yapmasın.

3 Beğeni

Hasan Ali Yücel Klasikleri’nden olursa daha iyi olur.Bilim kurgu tarzında kitaplar seviyor mu bilmiyorum :smiley:

2 Beğeni

Pardon başlığa dikkat etmemişim.

3 Beğeni

Germinal veya Martin Eden’i önerebilirim. İşçi kesiminin sorunlarını ve mücadelesini anlatan 2 muhteşem kitaptır bunlar. Germinal’in ciltli baskısı da var hem, onu alabilirsiniz.

2 Beğeni

Bir İdam Mahkumunun Son Günü’nü almayı düşünüyorum.

3 Beğeni