Hayvan Sahiplenme Platformu

Merhaba hayvan severler! Burayı olur da hayvan sahiplenmek veya sahiplendirmek isteyen olursa başka mecralarla uğraşmasın ve tanıdıklarına versin diye kurmakta karar kıldım.
Sahiplendirmek isteyenler için öneriler:
Yaşadığınız şehri yazmanız (önemli)
Yaşadığınız civarı yazmanız (aynı şehirde oturduğunuza emin olup sohbete başladıysanız verilmelidir)
Hayvanın resmi ve görebildiğiniz kadar özürlerini yazmanız ki bilen biri veya olur da bir veteriner arkadaş çıkar yardımcı olur.
Sahiplenmek isteyenler için öneriler:
Onların oyuncak olmadığını ve yaşayabilecek misiniz onu görmek için en azından bi tanıdığınızın evcil hayvanını ödünç alıp 1 hafta kadar bakmaya çalışmanız böyle bir ihtimal yoksa kendinize güveniyorsanız,
Evde alacağınız hayvanın temel eşyalarını önceden almış olmalısınız(mama kabı, tuvalet vs)
En önemlisi ise aile ile yaşayacaksanız tüm olabilecek şeylerden önceden bahsetmeniz( kediyse tırmalama, çızma ; köpekse ısırma gibi ve eve tuvaleti saymıyorum bile)
Lütfen onlara bütçe ayırabileceğinize emin olun
Her konuya ev sahipliği yapam Kayıp Rıhtım, neden böyle bir şeyden mahrum kalsın ki?

8 Beğeni

Merhaba.

Biliyorum ki etrafta fazlasıyla yuva bekleyen veya arayan dostlarımız var. Yinede bu küçük dostlarımıza bir şans yaratmak adına bir girişimde bulunmak istedim.
Umarım çevremizde ya da içimizde bu küçüklere yuva ve umut olmak isteyen birileri çıkar.

2.5 aylıklar biri dişi biri erkek.
Doğduklarından beri ilgilendiğimiz için insana alışkınlar, oyuncular, kuru mama yiyorlar ( tabi ki yaş mamaya asla hayır demiyorlar ). Anneleri tarafından büyütüldükleri için tuvalet eğitimleri de var. Kelebek ve sinek avlamak hobilerinden yalnızca biri.
Malesef iç ve dış parazit sorunumuz var. Bunların dışında her hangi bir sağlık problemleri yok.

Evde 3 kedimiz olduğu için yavruları alamıyoruz. Bu yüzden sokakta kalmalarına da gönlümüz razı gelmedi.
İstanbul’da ikamet etmemize rağmen farklı illere bir şekilde ulaştırabiliriz.

Şimdiden ilginize teşekkür ederiz.

3 Beğeni

Çok güzel düşünmüşsünüz. İstanbul’da ikamet ediyorsanız benim sürekli müşterisi olduğum Kadıköy Veteriner’i önerebilirim. Yardımcı olacaklardır.