Herge'nin Tenten'in Maceraları Çizgi Roman Serisi (Alfa Yayınları)

Tenten’in Maceraları (8 Kitap Takım) (Ciltli) | Kitapyurdu Ürün bulunamadı!

3 Beğeni

Bunda kutuyu ayrı satmayacaklar galiba -her zaman olduğu gibi. Bende ilk iki cilt zaten vardı :confused:

1 Beğeni

Teşekkürler. Bu 24 cilt birden mi? Tam anlayamadım.

1 Beğeni

Evet 24 sayının tamamı mevcut. Boyut farkını da hesaba kat ama ciltsiz versiyonu ile.

1 Beğeni

Alfa yayınlarının yakın zamanlarda bu seriye yüzde elli indirim yapma ihtimali var mı acaba .?

2 Beğeni
6 Beğeni

Kafayı yedirtir de bunu alana kadar bu karaborsaya düşer :joy:

1 Beğeni

Benim bu ciltlere pek hevesim kalmamıştı zaten.

Aralık ayında 1600-1800 diye çok iyimser bir tahmin yapmışım. :slight_smile:

Ekran görüntüsü 2023-01-26 172223

3 Beğeni

3 Beğeni

Çok teşekkürler, hemen aldım :slight_smile:

1 Beğeni

Çok güzelmiş ama çok pahalıymış, üzüldüm. Çoluğun çocuğun rızkını gömmeyelim.

4 Beğeni

Çocukken Beyoğlunda YKY kitap satış ofisinden alır alır gelirdim hepsi de vardı 1.baskıların ama yıllar içinde kimi yırtıldı atıldı. Şimdi tam takım ciltli rafa koydum güzel iş @alfakitap teşekkür ederiz :pray::smiling_face::+1:

9 Beğeni

Size keyifli okumalar.

Geçen etiket fiyatını gördüm de %50 bile olsa indirim pahalı :melting_face:

3 Beğeni

Tenten hakkında bir kaç kelime yazmak istiyorum, kırıp dökmeden. Eskiden beridir Tenten bana daha farklı daha elit gelirdi. Benim okuduğum çizgi romanlar Teksas, Tommiks Zagor, Mister No, Kızılmaske gibi daha küçük boyutta, ve gazete kağıdı gibi kağıda siyah beyaz basılırlardı. Asteriks, Tenten, daha ulaşılmaz geliyordu. Şimdi kitaplığımda olsun istiyorum ama fiyatlar yüzünden hala ulaşılmaz geliyor.

2 Beğeni

Red Kit ve Asteriks’in her sene yeni albümleri çıkarken, Tenten’in çıkmaması üzücü. Nedense mirasçıları izin vermiyormuş.

1 Beğeni

Teşekkür ederim evet çok pahalı ama ne pahalı değil ki artık bizim ülkede? Pahalılık ayrı konu ama cidden ölmedik ya şükür kafasında yaşamaya başladım. O yüzden Malazan mı çıktı bas al, Diskdünya mı bas al, para olmasa da olur bir kitaplarımız var şu hayatta :smile::smile:

2 Beğeni

Asteriks ve Tenten babamın cüzdana dadanma sebeplerimdi küçükken. Ayda bir alıp o dünyalara dalmak harikaydı. Şimdi de kızım ilerde okusun diye paha gözetmeden aldım. Dediğiniz doğru böyle bir para bir anda vermek için çok dahası kitaplara ulaşmak böylesine zor olmamalı ama öyle işte her şey gibi.
Asteriskler de şöyle toplu basılsa iyi olur bu arada. Bir kredi çeker alırız

1 Beğeni

Bence de iyi olur…

1 Beğeni

Asteriskler’in karton kapaklı baskıları basımı sıraya göre bittikten sonra onlarda öyle basılacak. Bu ne kadar sürer???
Yılda 10-12 sayı bassalar minimum 2025 sonu 2026 ortaları

1 Beğeni