Hogwarts'ta Muhtemelen İlk Günden Çiğneyeceğimiz 6 Can Sıkıcı Kural

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Hogwarts'ta Muhtemelen İlk Günden Çiğneyeceğimiz 6 Can Sıkıcı Kural – Fantastik Canavarlar

image

Hogwarts‘ta o kadar çok kural vardı ki Hermione Granger bile hepsine uymakta zorlanıyordu. E biz de haliyle Büyük Salon’a girdiğimizin ilk beş dakikasında falan birini çiğnerdik herhalde. Hangileri mi? Gelin Pottermore ile birlikte bakalım. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun kutsal salonlarına kabul edilmek, birçoğumuzun gizli, uzun zamandır devam eden hayali: o parşömen zarf, Diagon Yolu… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Yani eğer mecbur kalmasaydım, asla kuralları çiğnemezdim. Sonuçta okuldan atılma diye bir şey var. :scream:Kuralları çiğneyerek okuldan atılanlar listesine girmek yerine daha az korkutucu bir iş bulurdum kendime :joy:

Tam Hermione gibi cevap verdin :)) öyle iki kural çiğneme ile okuldan atılma olmuyor. James ve Sirius’u hatırla. Koca koca ceza dosyaları vardı ama okuldan atılmadılar :)) özellikle koridorda büyü yapma yasağına uymazdım ben :d

1 Beğeni

Evet ama asla yapamazdım. Ben HP okuduğumda “Hep şimdi okuldan atılacaklar” diyordum. Bir de koridor büyü yasası sanırım Filch’in siparişi ile yasaklanmış. Hep nefret ettim şu adama :smiley: :joy:

1 Beğeni

Hadi ama büyü okulundayız sonuçta koridorda büyü yapmıycamda ne yapıcam

1 Beğeni

derse gec kalırdım merdivenler değişiyor hocam ne yapim

1 Beğeni