Hoşunuza Giden Dizi Sahneleri

Sinema kısmında bulunan konunun bir benzeri. Herhangi bir sebeple, hoşumuza gitmiş olan dizi sahnelerini paylaşıyoruz. Spoiler varsa, mümkünse yorumun en başında belirtiniz.

2 Beğeni

Sadece birkaç bölüm görünmesine rağmen hastası olduğum bir karakterdi. Ve hayatımdaki en etkilendiğim sahnedir. True Blood’dan ama spoiler olacaktır haberiniz olsun.

Özet

Alexander Skarsgård - True Blood 02.09 I will Rise Up (4/4) [Godric's Goodbye] - YouTube

1 Beğeni

Psikopat House. Gülüşü ise tam anlamıyla şeytani. :smiling_imp::smiling_imp:

Kill me Heal me dizisinden bir sahne. Alt yazılı bulamadım ama oyuncuların ifadeleri yeter. :slight_smile: Sahne aslında benim için dizinin en kilit sahnesiydi. Bir süre etkisinden çıkamamıştım. Spoiler içeriyor.

Ne yazık ki Netflix tarafından iptal edilen The Get Down’da izlediğimiz harika sahne.

1 Beğeni

Bu sahne sonrasında diziyi durdurup biraz hava almak gerekiyor, zira kalbinize çöken ağırlık ile izlemeye devam edemiyorsunuz.

-Six Feet Under-

5 Beğeni

Görüyorum ve artırıyorum. Six Feet Under’ın paylaştığın sahneyi de içeren son 10 dakikası, yani dizi finali, televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en iyi, diziyle beraber değerlendirildiğinde en anlamlı sekansı olabilir. En azından ben henüz bundan daha güzel bir şey izlemedim. Diziye de bundan daha iyi bir son verilemezdi.

Merak edenler için (sürprizbozan içerir):

6 Beğeni

Görüyorum ve ağlıyorum :’)

Bu efsane hakkında sayfalarca yazabilirim buraya ama kısaca şöyle diyeyim. Lütfen izlememiş olan varsa listesine eklesin :pray:

2 Beğeni

images

7 Beğeni

İki yıldan daha uzun bir süreye yayarak, Office’i yeni bitirmiş biri olarak paylaşmazsam olmaz.

5 Beğeni

13

kâinatın en güzel kadınlarının özenle seçilip rol aldığı Twin Peaks efsanesinden yüzleri gülümseten bir kare bırakıyorum :’)

4 Beğeni

Friends’teki şu sahne beni benden alır. İzledikçe hala gülerim. Ross’un twerk yapması, gelenlerin bakışları ve son cevabı… :smiley:

4 Beğeni

Yunus Emre dizisinden bir sahne. Molla Kasım, gönlünü, özünü hiçbir zaman anlayamadığı Yunus Emre’nin eserlerini yakarsa.

1 Beğeni

Duygu denen şey, sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur

4 Beğeni

Ah gençliğim… Ah Spike :cry:

1 Beğeni

Sense8 in ilk bölümünden ilk dakikalar. Harikaydı

2 Beğeni

Kara Şövalye yükseliyor.

Bölge den uzak dur.

2 Beğeni

Friends. Başa sarıp izlediğim sahnelerden.

3 Beğeni

Film değil, diziden paylaşacağım iki sekans var. İkisi de televizyon tarifindeki en esaslı çatışma sahnelerinden. Tamam. Abartmış olabilirim. Ama unutulmaz oldukları, su götürmez bir gerçek. Spaced’den gelsin:

1 Beğeni