House of the Dragon Yorumlar─▒ ­čÉë

Ayaklar─▒n─▒ kurban veren Alicent m─▒? :joy:

1 Be─čeni

Hat─▒rlatma o sahneyi :slightly_smiling_face: Unutmu┼čtum ne g├╝zel.

2 Be─čeni

Bu kadar paralellik oldu─čunu ┼ču editle fark ettim yeminle

3 Be─čeni

Bu arada hi├ž dikkat etmemi┼čtim ama HOTD nin a├ž─▒l─▒┼č sahnesinde Maelor un yeri olmas─▒na ra─čmen kan ikiz abi ve ablas─▒na tamamen ula┼č─▒rken ona do─čru akarken bir yerde duruyor ve ula┼čm─▒yor yerine. Zaten simgesi falan da belli de─čil hem a├ž─▒dan hem de karanl─▒ktan.Yani %90 do─čmam─▒┼č daha kitaplarda ├žoktan do─čmu┼č olmas─▒ gerekirken. Ama kitab─▒ okuyanlar bilir Blood & Cheese olmas─▒ i├žin daha do─čru A son for a son i├žin iki o─čluna da ihtiyac─▒m─▒z var ama 2.sezonda da zaman atlamas─▒ olmayaca─č─▒ onayland─▒ yani garip ┼čeyler d├Ân├╝yor da bekleyip g├Ârece─čiz.
Fg6ImtlXgAA-QbN

1 Be─čeni

─░yi g├╝ld├╝rd├╝ :smiley:

3 Be─čeni

├çocuk tam bir Aegon ama maalesef ├žok b├╝y├╝k bir s─▒k─▒nt─▒ var diziye g├Âre Aegon 20-21 ya┼č─▒nda ┼čuan ama Ty Tennat tam 20 ya┼č─▒ndayken ├žocuklu─čunu oynad─▒ ama ┼čimdiki yeti┼čkinli─čini oynayan oyuncu 27 ya┼č─▒nda.Yani karakter sanki b├╝y├╝m├╝┼č gibi de─čil de beden de─či┼čtirmi┼č gibi duruyor daha ├žok zaten yeti┼čkinken.

2 Be─čeni

House of the dragon 2. sezonundan karakter posterleri :fire: Yeni sezonun ilk tan─▒t─▒m─▒ yar─▒n yay─▒nlanacak.

2 Be─čeni

Ye┼čil Krali├žem benim . ┼×u endama ┼ču g├╝zelli─če bak :heart_eyes::heart_eyes:

1 Be─čeni
5 Be─čeni

Ortam a┼č─▒r─▒ iyi duruyor. Hbo bu sefer basm─▒┼č paray─▒.

1 Be─čeni
  1. sezonun fragman─▒ yar─▒n geliyor. ├ľncesinde baz─▒ karakter posterleri;

3 Be─čeni
6 Be─čeni
3 Be─čeni