House of the Dragon Yorumlar─▒ ­čÉë

Dizi hakk─▒nda konu┼čabilece─činiz ve onunla ilgili her t├╝rl├╝ payla┼č─▒mlar─▒ yapabilece─činiz ana konudur.

UYARI!

L├╝tfen spoiler niteli─či ta┼č─▒yan t├╝m yaz─▒lar─▒n─▒z─▒ gizlemeyi unutmayin─▒z.

3 Be─čeni

Benim hi├ž hevesim yok. S─▒caklardan dolay─▒ san─▒r─▒m hi├žbir ┼čey yapas─▒m yok. G├Âz├╝n├╝ sevdi─čimin k─▒┼č─▒ bir an evvel t├╝m ├╝lkeyi etkisi alt─▒na als─▒n da ben de tekrar canlanay─▒m. :rofl: GoTÔÇÖun nas─▒l bitti─či h├ól├ó akl─▒mda. ├ťmit ediyorum ki iyi bir i┼č ├ž─▒kar ortaya. Esas─▒nda bu de─čil de LOTRÔÇÖdan daha ├žok ├╝mitliyim. LOTRÔÇÖu da pek sevmem ancak dizisi iyi olacak gibi ├Âzellikle baz─▒ castleri ├žok be─čendim. Hi├žbir ┼čey bulamazsam Galadriel i├žin izlerim.

1 Be─čeni

Dizi TS─░ ka├žta yay─▒nlanacak? San─▒r─▒m ABDÔÇÖde 21.00ÔÇÖde imi┼č. Yani bizim i├žin yar─▒n izlenebilir olacak zann─▒mca.

B├Âl├╝m s─▒zm─▒┼č ama hen├╝z altyaz─▒s─▒ yok.

Evet ilk b├Âl├╝m s─▒zd─▒r─▒lm─▒┼č ama ben altyaz─▒ ├ževiriyi kullanarak TR altyaz─▒ ile izledim az ├Ânce.

Genel ve k─▒sa bir yorum yapmam gerekirse olmu┼č bu dizi. Di─čer b├Âl├╝mler de ilk b├Âl├╝m gibiyse y─▒l─▒n en iyi dizisi olur bence. ├ľzellikle b├Âl├╝m sonundaki m├╝zik tamamen eskilere g├Ât├╝rd├╝.

4 Be─čeni

Ben bu dizi ile ilgili ├žok heyecanl─▒y─▒m hatta Lotr dizisine bile bu kadar y├╝kselmedim.
Diziyi izlerken kim kimdi kar─▒┼čt─▒rmamak i├žin Kan ve Ate┼č kitab─▒ndaki Ejderhalar─▒n dans─▒ÔÇÖn─▒ anlatan k─▒s─▒mlar─▒ tekrar okuyorum­čśç

1 Be─čeni

1080p olarak s─▒zm─▒┼č, fena de─čil asl─▒nda g├╝zel g├Âr├╝nt├╝ ama ben b├╝y├╝k ekran i├žin 4k bekleyece─čim. Yar─▒n ak┼čam izlerim muhtemelen.

BluTV Tr de yay─▒nlayacak m─▒, yay─▒nlamayacak m─▒ hala belli de─čil galiba :thinking: Ge├žen hafta olumlu mesaj atm─▒┼člard─▒ sanki ama d├╝n soranlara bilgilendirme yok demi┼čler destek sistemlerinde.

Diziyi gece vakti izlemeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Game of thronesÔÇÖu da ├Âyle izlemi┼čtim. Ahh good old daysÔÇŽ
homelander-the-boys-1

2 Be─čeni

Pilot b├Âl├╝m olarak iyi i┼č ├ž─▒karm─▒┼člar. Finaliyle ac─▒ tat b─▒rakan Game of Thrones dan dersler al─▒nm─▒┼čsa ki umar─▒m al─▒nm─▒┼čt─▒r iyi b├Âl├╝mler bizi bekliyor demektir.

1 Be─čeni

Diziyle ilgili ilk yorumlar:

5 Be─čeni

Bak sinirden arada kaynad─▒n meslekta┼č─▒m. :joy: Nas─▒l Lotr sevmezsin yahu? Fantasti─čin dibidir dibii. K─▒n─▒yorum.

Pilot b├Âl├╝m├╝ ├žok ba┼čar─▒l─▒yd─▒. Oyuncu se├žimini ve kurgusunu be─čendim. Sonu belli oldu─ču i├žin GoT gibi finalde s─▒vamazlar diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Konu yava┼č ilerliyor gibi g├Âz├╝k├╝yor bu y├╝zden en az 3-4 sezon s├╝rer dizi. Haftal─▒k diziyi takip ederim.

Bilmeyenler varsa dizi a┼ča─č─▒daki kitapta yer alan olaylar─▒ konu al─▒yor. ┼×imdilik kitaba sad─▒k kalm─▒┼člar, sad─▒k kalmaya devam ederlerse GoTÔÇÖun ilk sezonlar─▒n─▒n kalitesinde bir dizi bizi bekliyor.

3 Be─čeni

Eh i┼čte zaman─▒nda iyiydi ┼čimdi ├žok basit kal─▒yor bence. SilmarillionÔÇÖu saym─▒yorum o farkl─▒ bir i┼č. Genel olarak t├╝re olan katk─▒lar─▒ndan dolay─▒ kendisine ve o─čul tolkienÔÇÖe te┼čekk├╝r ediyorum. Yerini gen├žlere b─▒raks─▒n bayra─č─▒ yeni nesil gayet ┼čahane bir ┼čekilde ta┼č─▒yor.

3 Be─čeni

Kitab─▒ okumam─▒┼č biri olarak yorum yapmak istemiyordum ama ilk b├Âl├╝m k├Ât├╝ durmuyor. Yazar─▒ da G. Mart─▒n baya be─čenmi┼č ve onun ifadesiyle diziyi g├Ârkemli bulmu┼č. Bunu da g├Âz ├Ân├╝ne tutarak izleyelim !

1 Be─čeni

─░lk b├Âl├╝m├╝ izleyenler i├žin ufak bir sorum var.

Demir Taht─▒n neden oldu─ču hastal─▒─č─▒n hikayedeki yeri nas─▒l acaba? Ben bu hastal─▒kta ├žok ├Ânemli bir s─▒rr─▒n gizlendi─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Tahta lay─▒k olmayan krallar Demir Taht taraf─▒ndan yaralan─▒yor. Kral da bunu bildi─či i├žin bunun s─▒r olarak kalmas─▒n─▒ istiyor. Viserys hemen ├Âlm├╝yor diye biliyorum, zehir olma olas─▒l─▒─č─▒ d├╝┼č├╝k.

2 Be─čeni

Bekledi─čimden ├žok iyi ba┼člad─▒ ama kral─▒n ┼čehri a┼č─▒r─▒ karanl─▒k gekiyor. O kendine ├žeken pis kokulu s─▒cak ┼čehir de─čil de kuzeyden bir ┼čehir gibi kasvetli olmu┼č. Renk paleti d─▒┼č─▒nda her ┼čey ├žok iyi. GoT kadar diyaloglar─▒n iyi olmas─▒n─▒ beklemek sa├žma olur zira orada direkt olarak kitaptan al─▒n─▒yordu. Burada ise senaristler olaylara g├Âre yaz─▒yor ve alt─▒ndan baya kalkm─▒┼člar.

2 Be─čeni
3 Be─čeni
3 Be─čeni

Resmi yay─▒n bekleyen varsa ┼č├Âyle bir d├Ân├╝┼č yapm─▒┼č d├╝n BluTV destek;

Bu kadar izlenece─či bilinen yap─▒m─▒ da yay─▒n g├╝n├╝ne getirememek, ne bileyim. :smile:

6 Be─čeni