Howard Phillips Lovecraft Kitapları

9 Beğeni

Sizce Alfa’dan çıkacak Lovecraft ciltlerinin fiyatı ne kadar olacak?

• 50 TL
  • 75 TL
  • 100 TL
  • 125 TL
  • 150 TL
  • Diğer (Belirtiniz)

0 oylayanlar

Etiket fiyatının 50 TL’yi geçeceğini sanmıyorum. Telifsiz bir yazar sonuçta ve Alfa’nın fiyat politikası fiyatları uygun tutma yönünde. Bknz: Tolstoy Bütün Eserleri Tolstoy Bütün Eserleri 3 (Ciltli) - Lev Nikolayeviç Tolstoy Kitap Fiyatı & Satın Al | AlfaKitap

1 Beğeni

Umalım da öyle olsun. Umalım da iki cilt toplam 50 TL olsun :smiley: Ben iki cilt için konuşuyorum :slight_smile:

4 Beğeni

İki ciltin toplam 50 olacağını pek sanmam ama keşke olsa :sweat_smile: İkisinin toplam 100 filan edeceğini düşünüyorum ben en başından beri.Bir de artık lütfen ertelenmesin ve çıksın.Beklemekten çürüdüm valla.Kaç ay oldu sayamıyorum bile. :sweat_smile:

3 Beğeni

Hepimizin gözü aydın :blush:

19 Beğeni

Pkd, Barok Döngü, Lovecraft, Lem haberleri derken Alfa yavaş yavaş hepimizin gönlünde ilk sıraya çıkmaya başlıyor :slight_smile:

Ekleme; tabii bir de Otostopçu var.

7 Beğeni

Fantastik konusunda adımlar da gelecek 2020 başında. (Yetişirse tabi.) :blush:

7 Beğeni

Bak bu da harika. Zaten baskı kalitesi çok iyi olan bir yayınevi (en azından tutkal sorunu yaşamıyorlar). Hatta belki Black Company gibi büyük bir adım olur :slight_smile:

1 Beğeni

Robin Hobb olacak diye biliyorum sonrasına hep birlikte bakacağız. :slight_smile:

2 Beğeni

Ciltli olduğu belirtilmemiş acaba ciltli değil mi?

Sert kapak olarak baskı yapılacaktı tekrar sorarım :slight_smile:

1 Beğeni

Sonunda… Ben dinozor kurban etmeye gidiyorum…

4 Beğeni

Farseer müthiş olurdu.

2 Beğeni

Bir sorun çıkmazsa Farseer gelecek zaten. :slight_smile:

6 Beğeni

İthaki editörü gibi milleti yükseltme, sonra çıkmazsa burası da soru hattına döner bak :joy:

2 Beğeni

İhtimal dahilinde olanları söylemiyorum ki zaten hali hazırda çalışmalarına başlayacaklarını açıkca söylüyorlar.

İthaki’nin durumu farklı, en azından kendilerini kaf dağında görüp yanıtlamıyorlar soruları. :slight_smile:

7 Beğeni

Sen bana yaz soruları, zaten ben biliyorum yanıtları :slight_smile: Hatta yazdıktan sonra şunlardan birini kafana göre seç, sonuçta zaten cevaplar böyle oluyor :joy:

A) Yakında…
B) Bizden kaynaklı olmayan sorun var, beklemedeyiz.
C) Tabi ki basacağız. (Bu cevap ilerden değişmeli sonradan seri iptal oluyor bunu seçersen. Uzun Dünya gibi düşün)
D) Bandrolü alınıp, matbaaya gönderildi. Ama orada popüler kitapları 5 kere basarken onu 1 kere basamamışlar :slight_smile:

7 Beğeni

Sert kapak olarak basılacakmış. )

4 Beğeni

10 Beğeni