Howard Phillips Lovecraft Kitapları

Çok güzel o zaman :slight_smile:

2 Beğeni

Eveeeet kapakları merak edenleri görelim. :blush:

34 Beğeni

Büyük ustanın Cthulhu mitosuna uymuş bence.

5 Beğeni

a07301b885d833fd09c51a45352ed440

12 Beğeni

‘‘Bu kitapların üstünde maeönevi höakkım var’’

Ama bun kitapları başka birilerinin elinden değil kitapçılardan alacağız değil mi? :smiley:

2 Beğeni

Kapaklar muazzam olmuş. Ben çok beğendim.

4 Beğeni

Dayanamadın dimi. Hemen sızdırmışsın :grin::grin::grin:

3 Beğeni

Fiyatları ne kadar olacak, bir bilgi var mı?

Fiyat konusunda bir bilgim yok maalesef.

Sanki çok çizgifilimsi gibi olmamış mı?
Alfa ilk basım serisinde lovecraftın resmi falan vardı epey kasvetli kapak tasarımları vardı.

Bu arada benim bir sorum olacak:
7 kitaplık toplu eserler serisindeki hikaylerin haricinde öykü var mı içinde? Yoksa sadece önceki 7 kitabın birebir derlenip toplamış hali mi ?

Birde yazı tipi ve font büyüklüğü farklı mı önceki toplu eserler’den ?

Cevaplarsan sevinirim tşk :slight_smile:

Yayinevi ile bir bağım olmadığından bunun cevabını veremiyorum. Bende sizler gibi bir okur olarak matbaadan gelip satışa açıldığında sipariş geçip bakacağım kitaplara.

Bu nedenle font nasıldır gibi diğer sorulara da cevap veremiyorum maalesef.

2 Beğeni

Kapaklar müthiş ama alıp almama konusunda kararsızım. İthaki karanlık kitaplıktan çıkan Cthulhu’nun Çağrısı kitabındaki ilk üç hikayeden hiç etkilenmedim. Çok merak edip Cthulhu’nun çağrısı öyküsünü okudum ve idare eder seviyede buldum ama bu muymuş dedim bitince. Acaba bende mi sorun var diye türü seven bir arkadaşıma okuttum o da beğenmedi.

Vesselam kitapları almak istiyorum ama hikayeleri bu tarzdaysa sırf kitaplığımda güzel bir görüntü olsun diye de almak istemiyorum.

Boyutları biliyor muyuz? Cilde bakınca PKD toplu öyküler boyutunda gibi görünüyor. Esasen 16x24 olsa müthiş olurdu ama :sweat_smile:

2 Beğeni

Maalesef boyutlar konusunda bilgim yok.

Boyutlar resimdeki en boy oranından anladığım PKD boyutunda :slight_smile:

1 Beğeni

Hiç H.P. Lovecraft kitabım olmamıştı :frowning_face:

Her şeyin bir zamanı varmış meğersem… :smiling_imp:

3 Beğeni

Satışa ne zaman açılacak acaba? 10 güne açılır denmişti ama ortada herhangi bir şey yok, bir an önce almak istiyorum :smiley:

1 Beğeni

Lovecraft okumadan ölünmemeli :smiley:

4 Beğeni

Aslında Lovecraft tarzını da bazı hikayelerini de oyunlar ve filmler sayesinde baya aşinayım. Adam Lovecraftian diye bir tür yarattı :slightly_smiling_face: Ancak hiç okumadım. Böyle hikayelerinin vs toplanacağı kaliteli çeviriyle bir baskı bekliyordum, sonunda kavuşacağız.

Oynamayan var ise Call of Cthulhu Dark Corners of the Earth şiddetle öneriyorum, sadece Lovecraft olarak değil bir korku-gerilim oyunu olarak atmosferi en sağlam oyunların başında gelir.

1 Beğeni

Oynadım gerçekten çok iyiydi ancak bir Outlast değil :smiley:

Lovecraft gerçekten çok sağlam yazar. Bilinmeyenle korkutur ve bazı öykülerin sonunda merakta kalırsınız.

2 Beğeni