Hunter x Hunter 2011

1. bölümdeyim, son hızla izliyorum :grinning:
1 Beğeni

Anime güzel ama her zamanki gibi bir yere bağlayamadılar.
Şu açıdan güzel olabilir kendi teorilerimizi üretebiliyoruz , bu arada mangayı okumadım.
:slightly_smiling_face: :upside_down_face:

Konuyu canlandırayım hemen. :star_struck:

4 Beğeni

Zamanında az simpliğini yapmadığım ama artık bıraktığım bir seri. Final yapmadan dönmeyi düşünmüyorum.

4-5 bölüm çizip ara verir herhalde. Artık heyecanlandırmıyor, final haberi gelmeden okumam.

Ahahahh hiç beklediğim tepkiler değil bunlar. :joy: Geri dönüyor olmasını ben memnuniyetle karşıladım. Ancak dediğiniz gibi 10 bölüm yazıp ara verebilir. Berserk’in çizeri gibi ölüp serinin yarım kalmasındansa hayattayken çizmeye devam etmesi beni mutlu etti.

@Karahayalci

2 Beğeni

Umarım ben haksız çıkarım da çizmeye devam eder. Dediğin gibi 10 bölümden sonra bırakmazsa tekrar heyecanlanıp okumaya devam ederim :smile:

2 Beğeni

Yine 10 bölüm verip 5 sene ara vermemesi dileğiyle…

2 Beğeni

Bildiğim kadarıyla yazarın sağlık sorunları var. Kendini iyi hissediyorken yazmaya başlamış sanırım. En az 10 bölüm yazacağını tahmin ediyorum ondan sonra ne olur belli değil. Dediğim gibi sonu Berserk gibi olmasın benim için yeterli. :grinning: İnanılmaz bir potansiyeli var umarım harcanıp boşa gitmez.

3 Beğeni

Manganın devam edeceği haberi sevindirici. Bir de animesinde Hisoka vs Lucilfer kapışmasını görebilsek.

2 Beğeni

Animesine daha çok var biz önümüze bakalım. :joy: Deluxe edition falan çıksa da alsam diye düşünüyorum. Animesini de unuttum bir ara tekrar başlamak lazım. Brandon Sanderson gibi bir Mangaka gelmedi bir türlü. Robot gibi kaliteyi bozmadan yazmalarını o kadar çok istiyorum ki.

3 Beğeni

Pin on Funny
Uzun süredir duyduğum en iyi haber. Bir de en az 4 çocuk chapter sözü vermiş. Golden Kamuy yeni bittikten sonra başlaması da iyi oldu. Piyasada güncel olarak takip edilebilecek manga açığı kapandı böylece. Yine bel ağrıları başlamadan o gemiden inildğini de görürüz umarım.

3 Beğeni

Oh… Gon… Gon!

5 Beğeni

Herkes 4 chapter sözü vermiş diyor. Ben yanlış anlamadıysam orada 4 bölüm daha diyor. Fotoda kocaman 6 sayısına atıf yapılarak söylenmiş gibi ki yani toplam 10 bölüm. Zaten mangaka da hep böyle yapmıştı geçmişte. Cilt çıkaracak kadar bölüm çıkarır hep. Ciltleri de 10 bölüm.

1 Beğeni

Geçen 6 yazıyordu, mesaj 4 bölüm dahaydı . Şimdikinde 7 rakamını da görmekle toplam 10 bölüm olacağını emin olabiliriz artık.

Ben 10 yapar ve bırakır diyordum. Azimle devam ediyor. Umarım 12’de bırakmaz. :slight_smile:

2 Beğeni

Bir ayda 2.4 milyon takipçi mi o_O
Bu kadar seveni yüzüstü bırakmasın valla bir zahmet.

2 Beğeni

Şak diye bırakması sırtım ağrıyor demesine bakar. Fazla ümitlenmeyelim. :neutral_face:

Hocam ben de gemiyi batırır, bırakır diyordum. Dua zinciri yapalım, azimi bozulmasın, sırtı falan da ağrımasın😀.

Kurapika’nın zinciri gibi bir şey olursa neden olmasın? :upside_down_face:

2 Beğeni