Ianevski, Filmlerden Çıkarılan "Krum, Hermione ve Ron" Aşk Üçgeni Hakkında Konuştu!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Ianevski, Filmlerden Çıkarılan "Krum, Hermione ve Ron" Aşk Üçgeni Hakkında Konuştu! – Fantastik Canavarlar

image

Viktor Krum’u canlandıran aktör Stanislav Ianevski Krum, Hermione ve Ron arasındaki aşk üçgeninin filmden çıkarılışı üzerine konuştu! Stanislav Ianevski verdiği röportajda Ron, Hermione ve Krum arasında yaşanan ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2’de Hogwarts Savaşı’na kadar sürecek aşk üçgeni hikayesinin filmden çıkarıldığını söyledi. Ianevski’nin açıklamalarına göre, yönetmen David Yates, Ölüm Yadigarları 1. Bölüm’de, Bill ve Fleur’un düğününde, Ron’un kıskançlıklar… (DEVAMI…)

1 Beğeni

şu fotoğraf çok hoşuma gidiyor :smiley:

Yates’in tek yaptığı böyle saçma sapan şeyler uydurmak zaten :no_mouth: Adamın eklediği sahnelerin çoğunu hafızamdan kalıcı olarak sildirmek istiyorum. Bir iki tanesi dışında hepsi rezalet, hatta izlemesi de işkence gibi :woman_facepalming:

bana izlerken işkence çektiğin ve çekmediğin sahneleri söylersen, bende buna yorum yapabilirim.

Hmm, hangisinden başlasam… Sanırım Ölüm Yadigarları Part 2’de Voldemort ve Harry’nin sarılarak yere düştüğü sahne var ilk sırada, gerçi birinciliği Ron’un öpüşmekten dudaklarım dediği sahne (Melez Prens) ile paylaşıyor olabilir. Hadi Ölüm Yadigarları’nı es geçeyim önemli sahneler diğer filmlerdekinden çok daha az çıkarıldığı için, ama Melez Prens’ten Tom Riddle’ın hayatına dair pek çok önemli şey kesilmişken böyle dandik bir sahne eklemeleri hangi mantığa dayanıyor. Ron’un karakter derinliğini yeterince yok etmemişlerdi sanki :confused:

Bir de Ginny’nin ayakkabı bağlama sahnesi var :frowning: resmen içim fena oldu hatırlayınca.

Bu arada, bu sahneler için senaristi değil de yönetmeni suçlamam biraz garip kaçıyor olabilir ama Zümrüdanka Yoldaşlığı ve Melez Prens’in ilk gösterime girdiği yıllarda Yates’in kasıtlı olarak senaryoyla oynadığına dair bir haber okuduğumu hatırlıyorum. Elimde güvenilir bir kaynak olmadığı için şu anda ne kadarı doğru ne kadarı yanlış bilemiyorum tabii, etkisi benim düşündüğümden daha az olabilir.

1 Beğeni

bir de kovuk’a saldırı var Melez Prens’de.

Hayatımda gördüğüm en antipatik konu başlığı :laughing::laughing::laughing:

1 Beğeni