İlk defa Dövüş Kulübü izlemek

İlk defa Dövüş Kulübü izlediğinizde ne hissettiniz?

Bu kadar mazoşist insan varmı cidden dünyada diye kendi kendime sormuştum.:slight_smile:

1 Beğeni

18 yaşına kadar spoiler yemeden geldim diye mutlu olmuştum.

1 Beğeni

Filmin konusu mazoşistlik değil yanlış anlaşılmasın.Spoiler değil yani.

Bunun benim yazdığımla ne alakası var?

Pardon o zaman ben yanlış anlamışım cümleyi o zaman.Ne bilim artık filimler ve kitaplar hakkında yorum yapmaya çekinir oldum en küçük şey bile başkaları tarafından spoiler diye algılanıyor ve hata işlemisiz gibi hissettiriyorlar.Benim yorumumdan sonra spoiler yazısını görünce aha yinemi pot kırdım dedim :slight_smile:

Vay güzel twist demiştim. İzlemeden önce spoiler yeyip yemediğimi hatırlamıyorum.

Hatırlamıyorum ama hatırladığım bir tek şey var: O başroldeki -adını unuttuğum- adamı hiç sevmiyorum yav. Bana çok itici geliyor. :sweat_smile:

1 Beğeni

Hehe buna çok güzel bir hangi versiyonu sonuçta tek adam var diye cevap verilir. :smile:

Efsane Film = Fight Club
Efsaneydi hocam böyle bir film bir daha gelmiyecek :sleepy:

Çok sevdiğim bir film olsa da. Sonuna twist koyalım şaşırtmaca yapalım 90’lar filmi. Ama ben ilk izlediğimde değil de ikinci izlediğimde daha çok beğenmiştim.

İlk izlediğimde : sistem eleştrisi yapan cool bir filmdi ve Helena Bohem Carter ne güzel kadınmış.

1. İzlememde : Marla Singer’ın bu saçmalık tutarsız tavırlarının sebebini bilerek izlediğim için daha keyif aldım ce filmin detaylarına girebildim. 25. Kareler olsun daha bi anlam kazanmakla birlikte hemen hemen hepsini yakalamıştım. Ve 3.ye de izlemedim.

Hala da o kadar büyütmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Spoiler yediğimde film değerini kaybediyorsa çok da iyi bir yapım değildir. Benim gözümde.