İndigo Bir Gecenin Tanık Oldukları

Öykü Seçkisi'nde okumak için: https://oykuseckisi.com/indigo-bir-gecenin-tanik-olduklari/

image

Herhangi bir zamanda, herhangi bir gezegen ve gerçeklikte, bulutsuz bir gökyüzünün altında, tam olarak belirtmek gerekirse ay ışığının aydınlatmasıyla parıl parıl parlayan ve içinde yüzen küçük larvalar ve farklı canlılarla dolu geniş bir gölün kıyısında oturan, yüzünü seçemediğimiz bir çocuk vardı. Gecenin geç saatleri, âdeti üzere makul bir saatte uyuyabilecek kadar iç huzura sahip olanları… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Öykü tıpkı Miyazaki’nin animelerinden bir parça gibiydi. Tadını ve atmosferini çok sevdim, kaleminize sağlık :herb:

Merhaba, vakit ayırıp düşüncelerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz ismi daha önce duymadım, doğrusu anime izlemiyorum ama öyküyü sevdiğiniz bir şeylerle bağdaştırmış olmanıza sevindim:D İşin aslı, hikâyeyi yazarken Indigo Night adlı şarkı çalıyordu kafamda, olay ve diyalogları onun sözleri üstüne kurguladım. Olur da dinleyebilirseniz daha net anlaşılır sanırım ne demek istediğim. İyi günler!

1 Beğeni