IRON MAN (Demir Adam)

Merhaba.
Şimdi ben sizlere şaşırtmaçlı bir soru sormak istiyorum. Aramızda Iron Man (Demir Adam) var mı?

1 Beğeni

Sorunun olduğu kategori ve başlık ile bağ kuramadım. (eğlence kategorisi değil, sinema ya da çizgi romanla da sorunun ilgisi yok galiba vs.) Soruyu tam anlamadım galiba ama…

Aramızda Demir Adam yok.

Bir cadı, üç beş kurbaga, bir de robot var. :slight_smile:

Gerçi şimdi eeee robot var, demirden diyebilirler. Hemen belirteyim. Hayır efendim, yok öyle bir durum. Bizim robot demirden değil. Adana sıcağına uyumlu olsun, serinlemek için kanal kanal yüzsün diye robotu kemik ve et ile yapmışlar.

3 Beğeni

Alüminyumdan o. :slight_smile: .

2 Beğeni

Öyle sık konu açan biri olmadığımı biliyorsunuz. Yerini bulmam zor oldu ki yanlış olabilir. Eğer yanlışsa doğru adrese teslim eder misiniz?

1 Beğeni

Aluminyum veya Zamak falan değil Demir Adam olacak… Hele bekleyelim bakalım. Belki alçak gönüllü olduğu için kendisini gizliyordur.

Ben Parker (amcası gibi oldu, bond james bond yapcaktım.) Peter Parker.

42 km koşu ve 1km yüzme var 60km de bisiklet oluyor. Kısmetse yaşarken bir 1/2 deneyeceğim…

2 Beğeni

Tebrik ediyorum, 3,8 km yüzme, 42,2 km koşu ve 180 km pedal çebirme zorunluluğu ve 19 saat. Forumda kimse Iron Man değil…

2 Beğeni

Danışmak için lazımsa iron çok arkadaşım var. Aslında 1/2 yaparım ama maliyetler çok… Iyi hazırlanmadan giremem

1 Beğeni

Hakem veya noter çağırmak gibi masraflar mı

Hakem ve noter gerekli mi bilmiyorum. Ben turnuva kaydı için gereken tüm masraflari kastettim. Ayrıca En az iki mini triatlona katılmam lazım. Iron man kendi kaydı vs… bu arada bisikletim için de takviye malzemevs gerekli. Örneğin halakilit pedal ve ayakkabım yok. Tam anlamıyla kendimden emin olmam lazım.

1 Beğeni

Konuyu hâlâ anlamadım.

Konunun havasını alayım.

5 Beğeni

Demir adam monolit gibi, her an her yerden çıkıp gelebilir. En son Adanademirspor antrenmanında görünmüş diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum. :grin:

1 Beğeni

Teşekkürler, Marvel ile alakalı düşüncelerim kendi kendini imha etti.

Bugünde bunu öğrendim. Verimli bi’ gün oldu.