İstekleriniz

Merhaba. Foruma üyeliği nasıl aldınız acaba? Normal mail ile mi kayıt oldunuz yoksa Twitter, Facebook veya Google ile mi? İlk üye olduğunuzda sağ üstte çıkan avatarınızın olduğu kısmda “Bir bildiriminiz var” yazısı çıkmış mıydı?

1 Beğeni

Mail ile aldım üyeliği. İlk başta bildiriminiz var çıkmıştı tıkladım ama sonra bakarım diye kapatınca geri girdiğimde bu şekil oldu.

1 Beğeni

Yeri burası mı bilmiyorum ama bazı bildirimler gelmiyor sanırım…Yaptığın yoruma gelen beğeniyi ,yoruma bakmadan göremiyorsun bazen.

2 Beğeni

Gönderiye yapılan ilk beğeni bildirim olarak geliyor. Ayrıca gönderiye yapılan beğeniden sonra belli bir süre geçtiyse, o zaman da bildirim olarak geliyor. Bunu her beğeni için bildiri gelsin, asla gelmesin şeklinde profil sayfanızda tercihler-bildirimler kısmından değiştirebilirsiniz. :krs:

3 Beğeni

Posta adresi ile aldım üyeliği. Yanlış hatırlamıyorsam botla özel mesajdan aldığımız eğitimle ilgili bildirim gelmişti.

1 Beğeni

Nadide forumumuzun bir de uygulaması olsa gerçekten kullanışlı olurdu. :slight_smile:

1 Beğeni

Discourse uygulamasını deneyebilirsiniz. forum.kayiprihtim.com uzantısını uygulamada istenen yere yapıştırıp kullanabilirsiniz. Ama mobil arayüzü ile aplikasyonu arasında hiçbir fark yok.

2 Beğeni

Şimdi baktım fazla bir değişim yok gibi teşekkürler yine de.

2 Beğeni

Bana bir bildirim geldi ana ekrana kısayol olarak eklensin mi diye forum için. Kısayol bildiğiniz uygulama gibi. Ona tıklayınca direk foruma giriyorum. Size geldi mi gelmedi mi bilmiyorum.

1 Beğeni

Sanırım kendimiz de yapabiliyoruz onu ama sadece seri erişim için işe yarıyor.

1 Beğeni

Adminler yiyor ama çalışıyor. Ben yeni fark ettim burayı, foruma da neden mesaj atılmıyor diye saf saf bakınıyordum :smiley:

Takip etme diye bir özellik var mı? Varsa ben bulamadım. Yoksa eklenirse güzel olabilir. Nasıl olacak? Ben @mit’i takip ettiğim zaman onun yazdığı mesajlar, açtığı konular bana bildirim olarak gelecek ya da ayrı bir penceremsi menü gibi bir şey olacak, orada takip ettiğimiz kişilerin hangi konulara mesaj attıkları görünecek oraya tıklayıp mesaja geçeceğiz.

2 Beğeni

Geç olsun, güç olmasın :smirk:

Evet o özellik için de bakınıyoruz açıkçası. Yeni sistemde onunla alakalı bir şey olduğu an duyuru geleceğiz sizlere :two_hearts:

2 Beğeni

Cevapları hemen cevap verilen yazı ile alt alta görmeyince çok bir tadı kalmıyor sanki. Alttaki oka tıklayarak ya da cevabın üzerindeki profil fotoğrafına tıklayınca da açılıyor cevaplar farkındayım ama bana hiç kullanıcı odaklı gelmiyor bu yapı. Popüler sohbet uygulamaları gibi görmek istiyor insan alt alta mis gibi :slight_smile:

1 Beğeni

Kaptan,

Rahatsız ediyorum ama, Öykü Seçkisi yazarlarına özel sayfa açılması konusunda bir gelişme var mıdır? Tayfa isyana meyilli. Zor zaptediyorum. :skull_and_crossbones:

Buyursunlar :krs:

4 Beğeni

Teşekkürler kaptan. Yazarlara ait birer tanıtım/özgeçmiş bilgisi de eklesek ya :innocent:

Herkesin seve seve vereceğini düşünüyorum. :slight_smile:

Aslında uzun bir süredir bu durum devam ediyor. Yani seçki mail adresine kısa önsöz gönderildiği takdirde yazar sayfalarına ekliyoruz :slight_smile: Yakında bununla ilgili bir duyuru daha geçeceğiz.

3 Beğeni

Televizyon, oyun, müzik filan var ama bilim veya genel kültür bölümü göremedim. Haberler kısmı sanırım Rıhtım ekibinin kullandığı bir bölüm ama biz üyeler de bilim alanında konu açmak istersek ve yeni gelişmeleri yazmak bu konuda bir şeyler paylaşmak isteyenler paylaşabilir mi emin olamadım. Bu bağlamda belki bu iki sekme de eklenirse güzel olur gibi geldi. Bilim malumunuz hızla gelişmekte bir çok haber oluyor belki ilgilenen arkadaşlar bu tür konularda bize yardımcı olabilirler ve yazmayı seven arkadaşlara faydalı bilgiler çıkabilir.

Bu konularla ilişkili Yolgeçen Hanı kategorisi altında istediğiniz başlığı açabilirsiniz.

Ama bu şekilde alt başlık değil sadece yeni bir başlık açmış olur. Agape sanırım alt başlıktan bahsediyor.