İthaki’nin Elric: Ruh Hırsızı’nı Tekrar Basmasını İsteyenler Cemiyeti

Twitteri gezerken şöyle bir şey gördüm

:scream::scream::scream::scream::scream::scream:

2 Beğeni

Basmıyorlarsa pdf çözün internetten. Basılınca kitabını alırsınız en kolayı.(beşinci kitabını görmüştüm burda ki bir kitapçıda bulamayan varsa ulaşsın, beşinci kitap için)

Ben en son sorduğumda basmayacağız cevabını vermişlerdi. Umarım fikir değiştirip basarlar. Aslında instagramdan daha çok okuyucu sorsa belki basma ihtimalleri doğabilir.

1 Beğeni

İthaki en son tekrar basacağız dediği bitmeyen öyküleri 2 sene sonra bastı. Heralde elf takvimi kullanıyor ithaki yetkileri.

4 Beğeni

Keşke bassalar da bu güzel seriden mahrum kalmasak. :pleading_face:

1 Beğeni

Okuma sırasına göre Ruh Hırsızı epey geride kalıyor aslında. Bulamamak seriye başlamamak için sebep değil😬

Şöyle bir okuma rehberi mevcut.

2 Beğeni

İlk kitapta olan bir hikaye ile bir anlamda final yapılıyor aslında. Ben İthakinin baskı sırasına göre okuduğuma pişman olmuştum.

Şu mesajı geç farketmiştim.

7 Beğeni

Ben kitabı bulamadığımda kalanları satsam mı diye düşünürken öğrendim sıralama olayını. Daha doğrusu altı kırkbeş baskısı ilk kitabı ararken tamamen farklı bir şekilde basıldığını öğrenip öykü sıralamasını buldum.

1 Beğeni

Alican Saygı Ortanca ‘‘basarız.’’ demiş. :confused:

1 Beğeni

Serinin 4.kitabı harici diğer kitapları 12,90tl şu an kitapsepetinde ciddi bir indirim var almayı düşünenler varsa kaçırmasın, hele ki ilk kitabı elinde olan ya da ilk kitabı basılınca okurum şimdi diğerlerini alayım diyen varsa :slight_smile:

Evet bu sıralamayı daha önce de forumda görmüştüm. Doğrusu ben de basım sırasına göre değil de bu sıralamaya göre okumayı düşünüyorum, tabi Ruh Hırsızı basılırsa.

1 Beğeni

Bana daha çok şey demiş gibi geldi hani babanızdan bir şey istersiniz o da “bakarız” der ve hiç almaz heh bence o tarz bir cevap olmuş.

2 Beğeni

@Ozgur seriye başladıktan sonra mecburen bir noktada Ruh Hırsızı’nı bekleyeceğiz yine. Üstelik beklerken araya uzun zaman girerse daha önce okuduklarımı unutuyorum :grin:

1 Beğeni

Böyle soruları bana sorun, yeminle aynı cevabı veriyorum ben de. Hatta tek kelimeden oluşan cevaplar bile yazarım.

4 Beğeni

İthaki bir kez de “Şu tarihte basıyoruz. Ne olursa olsun basılacak.” gibi bir cevap verse keşke. :confused:

Kondisyon 8 / 10 derken? :sweat_smile: :sweat_smile: :joy: :joy:

1 Beğeni

3 yazacakmış 8 yazmış. Benzer sonuçta :confused:

1 Beğeni

0,8 de olabilir :joy: :joy:

Kitabı alabilsek 0,1’e de razıyım. :grin: