Bilimkurgu Klasikleri Dizisi (İthaki Yayınları)

Kitapların isimlerini söylemek isteseydi üstünü kapatmazdı. :wink::wink: Şimdi herkes @irbis’e şu kitap bumu bu kitap şumu diye sorarsa. Emre Bey zaten yeterince soru hattından bunalmış birde biz burada soru yağmuruna tutmayalım değil mi? Zamanla kitaplar çıkacaktır.

Evet herkes merak ediyor hangi kitaplar olduğunu. Bende açıkçası merak ediyorum. Sırası geldiği zaman zaten biz sormadan açıklıyor. (Bu liste gibi çok daha aydınlatıcı bilgiler alabiliyoruz)

6 Beğeni

44.kitabın Yevgeni Zamnyatin’den Biz olduğuna yüzde yüz eminim(çaktırmayın zaten basıcaz demişlerdi kitabın ismi çok kısa).Dolayısıyla böyle olması durumunda bir tane hediye edersiniz artık.

2 Beğeni

Şu zamana kadar çıkacak veya merak ettiğimiz kitapların %85den fazla bilgi verdi bencede artık zart diye habire soru sormasak iyi olacak gibi.

2 Beğeni

Ben 6.45’in batmış olmasını ve Androidler Elektrikli Koyun Düşler Mi? kitabının haklarının İthaki’ye geçtiğini, 46. kitabın da bu olmasını temenni ederim.

8 Beğeni

Zaten baskıda olan bir kitabın BK’ye ekleneçeğini sanmam.

1 Beğeni

Tabi baskının bitmesini bekleyebilirler ona diyecek bir sözüm yok ama en nihayetinde eklerler bence Fahrenhait 451 gibi.

2 Beğeni

Fotoğrafın üstündeki siyah rengi kullandığım bir programla temizleyebiliyorum ve şuan bütün kitaplar gözüküyor. Fakat etik gereği paylaşmayacağım.

6 Beğeni

Şimdi herkes özel mesaja boğar seni. :joy::joy: Geçmiş olsun. :joy::joy:

1 Beğeni

İlk @fortknoxt mesaj attı hatta :d

3 Beğeni

Ama ben dedim size fırtına öncesi sessizlik diye

2 Beğeni

Jpg. Dosyasında böyle bir şey yapman imkansız benim bildigim tabi orjinal dosya sende değilse.

2 Beğeni

Heyecanlandırdı :star_struck:

1 Beğeni

Dune listede yok.
%95 dememin sebebi bu, çeviriden geldiğinde buradaki bir kitabın yerine geçecek Dune.

Biraz bilimkurgu konuşalım, ferahlayalım istedim. Sıkıntı değil. İlk kitabı da açıklayacaktım ama az daha bekleyelim dedi Alican.

Listede şu anda satışta olan tek bir kitap var. :slight_smile:

O zaman en çok konuşmanın döndüğü 44. kitabı paylaşmak ister misiniz? Bu inceliğinizin karşılığı olsun.

Öte yandan, bunlara ek olarak yaklaşık 10 kitaplık bir de modern bilimkurgu kitabı listesi çıkardık. Ayda 2 bilimkurgu gelecek gibi düşünün sene boyunca.

20 Beğeni

Coştur bizi. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Gerçekten 2019 yılı bomba olacak.

4 Beğeni

Png olsaydı olurdu ama jpeg pek mümkün değil. Özellikle de önce üstünü karalayıp sonra ss alırsa Zeus gelse çözemez.

1 Beğeni

Cevap veriyorum kalın ve renkli yazmışsınız onu, sağolun:

AeroKnight - 2023

6 Beğeni

Unutturmayın, 43 çıktığında size bir tane hediye edeceğim. :robot:

7 Beğeni

Modern bilimkurgu kitapları devam eden seriler ve yeni bir seriden mi olacak yoksa tekil kitaplar mı?

1 Beğeni

Sorunuzun üç kısmına da evet.

3 Beğeni

Çok güzel. :blush: O halde Robert Charles Wilson’dan tekil bir kitap gelir mi?

2 Beğeni