İthaki Yayınları Soru Hattı

Merhaba. Böyle kutulu halde ne zaman satışa sunulacak ve hangi fuarı kastettiniz?

İzmir fuarında satışımız oldu. Kutulu halde satışı da oldukça yakın bir tarihte başlayacak.

1 Beğeni

Kitaplar çıktığı zaman alıp kutusuz kalanların gözü yaşlı :disappointed_relieved:

3 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam, kutuyu ayrı olarak edinebileceksiniz. En kötü kitap fuarlarından da kutuyu edinebilirsiniz.

3 Beğeni

Merdivenler Şehri ne zaman satışa sunulacak?

4 Beğeni

Kolay gelsin. Felsefe alanında donanımlı editörleriniz varsa, şuna göz atabilir misiniz?

Küçük şehirlerin fuarlarında da görür müyüz acaba?

Teşekkür ederim cevabınız için. Böyle olacaksa gözlerimiz gene yaşlı ama bu sefer mutluluktan :relaxed:

Merhaba.Thomas Pynchon çevirilerinden pek ses seda çıkmıyor.Tarihi belli olan kitapları var mıdır?

1 Beğeni

4 Mayıs olarak görünüyor.

Merdivenler Kenti olarak çıkacak, şu an 4 Mayıs için ön siparişte… :slight_smile:

8 Beğeni

Merdivenler kentini türü ne ?nerede aradıysam bulamadım bir bilgisi olan varmı?

Sözü çevirmenine bırakıyoruz :slight_smile:

@YaprakOnur

4 Beğeni

Hatta @YaprakOnur 'un çevirdiği eserle ilgili şöyle bir yazısı da var :krs: :

https://yaprakonur.wordpress.com/2017/07/31/ceviri-merdivenler-sehri-robert-jackson-bennett/

Çıksa da okusam modundayım :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

@Firtinakiran, @Mustafaizmirli sağ olsun cevaplamış… :krs:

Ben de çıksın da okuyun diye dört gözle bekliyorum! Ben çok beğendim zira… :smiley:

5 Beğeni

Merakla bekliyorum .Cidden ilgi çekici bir kitap gibi gözüküyor özellikle 20 .yy da geçmesi ayrı bir merak konusu.

1 Beğeni

İyi günler, Preacher 2.cilt yakında dediniz de Sandman 5.cildi ne zaman görebiliriz ?

Önce Sandman 5 gelecek, hemen ardından da Vaiz 2.

9 Beğeni

Evet! Evet! Evet!

(Nikah Memuru: Bende belediyenin bana verdiği yetkiye dayanarak, sizi Sonsuzlardan Ölüm’le karı koca ilan ediyorum.
Ben: LAANEET!)

3 Beğeni

Peki, Before Watchmen’i görür müyüz???

3 Beğeni