İthaki Yayınları Soru Hattı

Daha önce de dediğim gibi, neden basmayalım?

Karl Edward Wagner çevirmeyi düşünüyor musunuz?

1 Beğeni

Merhaba.Vaiz’de durumlar nasıl peki? İkinci cildi ne zaman çıkabilir? Ayrıca Sandman ve ya Vaiz’in ciltlerini saklamak için kutu tasarımı oluşturmak gibi planlarınız var mı?

1 Beğeni

Kuzey Işıkları serisi tekrar basılacak mı?

Yasin Bey, bu sorunuza daha önce üç kere falan cevap verdim. :slight_smile:

İkinci cildi nisan olarak düşünüyoruz bir aksilik çıkmazsa. Kutu tasarımı düşünmek için erken. Seriler tamamlanmadan yapmayız.

Evet, basılacak.

Arkadaşlar. Vaiz için şöyle söyleyeyim o zaman. En erken nisan ayı. Net bilgileri, zamanı geldiğinde İthaki Günlükleri sayfamızda paylaşacağız. Hemen başka sitelere 2. cilt Nisan’da diye yazmayın lütfen.

2 Beğeni

Bir kaç ay önce kitap satan internet mağzalaraına baktığımda kan şarkısı kitabı vardı. Bir gün sonra almak için girince kitabın bir gün içinde tüm internet mağazalarında tükenmiş olduğunu gördüm bu nasıl olabilir.

1 Beğeni

Kitabın baskısı bitelim yaklaşık 5 ay oldu. Muhtemelen stok durumlarını geç güncellemişlerdir.

Selamlar olsun.
Şimdiye kadar iki kitabınızı e-kitap olarak satın alabildim. Dune 1 ve Elric 1. Başka e-kitap yayınınız var mı?
Bu serilerin diğer kitapları e-kitap olarak gelecek mi?
Amazon Mart ayının sonuyla birlikte test satışlarına başlayacakmış Türkiye’de. Kindle satın almak daha kolay olacak.
Bu durum e-kitap satışlarını nasıl etkiler?
E-kitap pazarı ülkemizde genişliyor mu sizce?
Neler değişirse yayıncılar e-kitap satışına yönelir?

1 Beğeni

Bunlar cevabını benim verebileceğim sorular değil. Ki şu anki durumda bu konuda tahmin yürütmek inanılmaz zor.

Rüzgarın Adı’nın 10.yıl edisyonunu ne zaman basarsınız acaba?

Merhaba. Grady Hendrix’in Paperbacks from Hell: The Twisted History of '70s and '80s Horror Fiction kitabını çevirecek misiniz? Çevirseniz ne güzel olurdu😊.

İyi çalışmalar.

2 Beğeni

Şimdilik bir tarih veremiyorum, kusura bakmayın.

Çevirmeyeceğiz. Ama ofiste var. Arada açıp okuyoruz.

3 Beğeni

Christopher Golden’ın Kar Kokusu romanını okumuş ve beğenmiştim. Bugün Ararat kitabının Bram Stoker ödülünü aldığını görünce Epsilon’a bu kitabı çevirecek misiniz diye sormayı düşünürken instagramda karşıma çıkan sürprizle çok mutlu oldum. İthaki’den çıkacakmış bu kitap. Çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Gaston Bachelard’ın “Su ve Düşler” ve “Ateşin Psikanalizi” kitaplarını çevirmeyi düşünüyor musunuz?

1 Beğeni

Rica ederiz.

Bunu kurgudışıyla ilgilenen arkadaşlarıma sormam gerek.

1 Beğeni

Pekala, teşekkürler :v:

1 Beğeni

Kolay gelsin öncelikle , bildiğiniz gibi Zaman Çarkı serisinin kitapları çok seri şekilde tükeniyor ve basımı bir daha ne zaman bilmiyoruz.Şu aralar Yeni Bahar ve Kaos Lordu Ciltli basımları tamamen tükendi.Yenileri ciltli bir şekilde basılıyor mu acaba ? Ya da basılacak mı ?

2 Beğeni

Aynen ben de bulamıyorum.Hiç bir yerde yok.Kısa sürede tekrar görürüz umarım.

Neil Gaiman’dan Yıldız Tozu ve Ara Dünya kitaplarını tekrar basmayı düşünür müsünüz ?

2 Beğeni