İthaki Yayınları Soru Hattı

@annihilator

Kısmet.

@aOnn1848

Nisan düşünüyoruz.

@AmrasAmandil

Yan kitaplara girmteyeceğiz. Ana seri neyse o.

1 Beğeni

Tanrının dokuz milyar adı kitabını basıcak mısınız?

@bilisaac

Evet, Tanrının Dokuz Milyar Adı’nı basmayı düşünüyoruz.

2 Beğeni

Emre Bey, Mark Lawrence’ın Parçalanmış Imparatorluk serisi basıldı Türkiye’de ama Pegasus Yayınları yazarın diğer serilerine gecmeyecekler sanırım, sizin de yazarı sevdiğinizi biliyorum, Ithaki’den basilma ihtimali var mıdır?

1 Beğeni

@patriotic

Mark Lawrence için en sevdiğim fantazi yazarı desem yeridir. Yazdığı her şeyi okumuşluğum (Wattpad’de paylaştığı romanlarını bile), ilk kitabından beri takip etmişliğim ve kendisiyle az da olsa konuşmuşluğum var. Her gün redditte neler yazmış bakarım hatta. Fakat ne yazık ki İthaki’de görmeyeceğiz kendisini.

1 Beğeni

Geçtiğimiz İzmir fuarında konuşmuştuk sizinle bilmem hatırlar mısınız? :slight_smile: Cevabınız için çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Merhabalar öncelikle kolay gelsin

Beren ve Lúthien’in Hikâyesi
J. R. R. Tolkien tarafından yazılan Eserin çevirisi hakkında soru soracaktım kitap çıkalı belli bir süre oldu ve Türkiyeden hiç bir yayın evi henüz daha çevirisini yapmadı gerçekten çok merak ettiğim bir kitap…

Keza Fantastik Canavarların tekrar basılıp basılmayacağını ve affınıza sığınarak kaçırdım herhalde hobbitin notlar alınmış halinin basılıp basılmayacağı konusunda bilgi verirseniz sevinirim…

Beren ve Luthien 2018 sonlarına doğru çıkacak. Hobbit ise; http://www.idefix.com/kitap/hobbit-aciklamali-notlariyla/jrr-tolkien/edebiyat/roman/fantastik/urunno=0000000627661

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim yavanna (ne kadar beğendiğim güzel bir karakterdi silmarillion da) sayende çok yakında kitabı sipariş edebileceğim ben bunu tamamen kaçırmışım :))

1 Beğeni

Kaçırmış olabileceğin başka bir şey daha göstereyim o halde; http://www.idefix.com/kitap/jrr-tolkienden-hobbit-resimleri-kutulu-numarali-ozel-baski-/christina-scull/edebiyat/roman/fantastik/urunno=0000000574526

1 Beğeni

Sorular cevap almış sanırım. Arkadaşlar arama kısmını kullanmaya başlayalım bence. Neredeyse 200 mesaja ulaştı burası. Sorularınızın çoğunun cevabı var.

Bu arada Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri, Uzayda Piknik ve Tolkienleri yenileme projemizin ilk meyvesi olan siyah baskı Hobbit ofise geldi.

4 Beğeni

Merhaba, Yokyer’in resimli versiyonunu basmayı düşünüyor musunuz?

https://www.amazon.de/Neverwhere-Illustrated-Neil-Gaiman/dp/1472228413/ref=pd_sim_14_1?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=TB6979ZMES1S810MNJWF

Sandman 5 ne zaman gelir. İlk 3 cilt bayağı hızlı çıkmıştı ne güzel. :frowning_face:

3 Beğeni

Neden olmasın. :slight_smile:

Çok az bir süre kaldı beşinci cilde.

3 Beğeni

Ölüm kapısı serisi yeniden basılacakmı

Hayır, basılacağını sanmıyorum.

Bir türlü toplayamadığım seri.1-2-3-7 var keşke tekrar basılsa…

1 Beğeni

Lem’in diğer kitaplarını basacak mısınız? Şu an ithaki dahil 3 farklı yayınevinden basılmış farklı farklı kitaplar. Siz basacaksanız hangilerini basacaksınız? Aynı kitapları siz basacaksanız bekleyeceğim, o yüzden :slight_smile:

1 Beğeni

Başka Lem kitapları da basacağız. Ama hangileri hatırlamıyorum şu an açıkçası.

1 Beğeni

Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler kitabını internette hiçbir sitede bulamadım.Tekrar basacak mısınız ?