İthaki Yayınları Soru Hattı

18 Beğeni

Boynunuzu bükmeyin @mit Esas gözleyi gözleyi gözünden olanlar var :slight_smile: çıkan kitaplar elinde olan ama okumayan, serinin diğer kitapları çıksa da okusak diye bekleyenler de var.

8 Beğeni

Dune Mesihi ve diğer kitapları bizim buradaki kitapçıda hala duruyor. Millet deli gibi ararken kuzu gibi yatıyorlar. Bir de 3 al 2 öde yapmış ama fiyatları internete göre pahalı. Çocukluğun Sonu 24 lira.

2 Beğeni

O değil de İdefix ve D&R’da stoklar değişti; kitaplar stokta görünüyor şimdi de. Benim mesajımı mı bekliyorlarmış nedir? :smiley:

Özet

6 Beğeni

1 haftadır stokları seri güncelliyorlar, saat başı genelde.

1 Beğeni

Sonra sepete atıyorsun ve bir bakmışsın ki aslında stokta yok:) Aldıklarınla kalıyorsun.

3 Beğeni

Belki forumu takip ediyorlardır hocam :d

2 Beğeni

Son Hanedan Büyücüsü basmayı düşündünüz mü hiç?
(。ó﹏ò)

Büyük bekleyiş sona erdi zaman çarkı cilt 6 stoklara girmiş ilknokta da hayırlı olsun hemen aldım :smiley:

2 Beğeni

Bitirmeyin sakın, sonraki alışverişte alacağım. :sweat_smile::sweat_smile:

2 Beğeni

Fuara kadar dayanır umarım. :smile:

Merhaba.Çıktığı gibi Üç Cisim Problemi ve Karanlık Ormanı okudum ve inanılmaz beğendim.Kesinlikle denildiği kadar kaliteli bir seriymiş.Sorum üçüncü kitabın çıkış tarihinin ne zaman olacağı.En azından bu sene görme ihtimalimiz mevcut olabilir mi?

Ayrıca yazarın diğer bir kitabı olan Wandering Earth’ın da çevrilme durumu var mıdır?

5 Beğeni

Bu kitabı basar mısınız? :heart_eyes:

http://www.postkolik.com/pop-kultur/hayao-miyazakinin-muthis-yasam-oykusu-miyazakiworld-a-life-in-art-kitabinda

4 Beğeni

Keşke bassalar ya :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

1 Beğeni

13 posts were merged into an existing topic: Dilimize Kazandırılmasını Bekledikleriniz

@irbis Emre bey merhabalar, acaba John Updike veya Richard Ford basma planınız var mı? İthaki Modern serisinin kapsamı içinde gibi bu iki yazar da.
Bir de bu bir soru degil ama bastığınız Las Vegas’ta Korku ve Nefret kitabını okudum fakat bir şey dikkatimi çekti. Dipnotlar için metin içinde kullandığınız asterisk işaretleri o kadar küçüktü ki bir noktada dipnotu görüp sayfa içinde asterisk arar oldum.
Bir diğer yorumum ise Açıklamalı Notlarıyla Hobbit kitabıyla ilgili. Orada da metin içinde birçok asterisk olmasına rağmen kitapta 1 dipnot hariç hiç dipnot yoktu( numaralandırarak metnin yanında paylaşılan açıklamaları değil dipnotları kastediyorum).

Başlık ithaki yayınları soru hattı ama içerisi yolgeçen hanı :joy: emre soruları cımbızla çekiyordur :joy:

10 Beğeni

Merhaba. Unutulmuş Diyarlar’ın Kiralık Kılıçlar üçlemesini de basmayı düşünüyor musunuz yoksa sadece Drizzt kitapları mı basılacak?

1 Beğeni

Şöyle bir cevap gelmişti o soruya.

2 Beğeni

Haklısınız. Bunları isteyen çok kısıtlı bir kitle ve yayınevleri ticarethane. Günün sonunda ne dersek diyelim para kazandıracak işlere bakıyorlar.

Konuyu çok dağıttık sanırım. :sweat_smile: Kusura bakmayın Emre bey.

2 Beğeni