İthaki Yayınları Soru Hattı

Onlar direk orjinal kapakları neyse öyle çıkacak benim bildiğim inş.siyah kapaklı çıkmaz.

3 Beğeni

Seni beklediğim kadar hiçbir şeyi beklemedim Günler Haritası :grin: Tabi bunda Aslı Hanımın mükemmel çevirisinin etkisi de yadsınamaz,önceki kitapların çevirisi çok iyiydi.Merakla bekliyoruz bu ay efendim <3

2 Beğeni

Gunler Haritasi:))) ve tesekkur ederim.

4 Beğeni

Kitapyurdunda Kan Yemini serisinin baskısi tukenmis gozukuyor D&R de ise var gözüküyor. Acaba gercek durum nedir.

ilknokta bu konuda rehberlik eder ancak. :smiley:

1 Beğeni

Zaman çarkları ciltsiz halde basılacak mı acaba bilgi varmı?

1 Beğeni

Bu, benim de merak ettiğim bir konu…

@alucard @Faust yeni kapaklarla, ciltsiz olarak basılacak arkadaşlar.

3 Beğeni

Güzel haber… Teşekkürler @darrow2111

Şimdi alırım işte…

3 Beğeni

Güzel haber teşekkürler.

1 Beğeni

@irbis Bitmemiş Öyküler basım ve dağıtıma devam ediyor mu? Çünkü bu akşam Idefix ve DR’da satışa sunuldu 5-10 dakika içerisinde de tükendi. Tekrardan satışa sunulur mu?

Bence paylaşmak etik olmaz. Zaten Emre Bey fazlasıyla bize bilgi vermekte. Ayrıca tüm kitapları öğrendik elimize ne geçecek orası ayrı bir durum. Bence video da kaldırılırsa iyi olur. :slight_smile: :slight_smile:

2 Beğeni

O fotoğraf paylaşanın kendi rızasıyla paylaşıldıktan sonra etik değeri ortadan kalkar.

İstese üstü karalanmamış paylaşırdı. Tüm listeyi yayınlardı. Neyse bu konu hakkında çok birşey demeyeyim. Ben sadece kendi görüşümü söyledim. Karar merciği Emre bey ve listeyi açıklayacak kişilerde

2 Beğeni

Bana çok sahteyim diye bağırıyor video. Sahte kupon yerine direkt çekilişte hile yapmak daha mantıklı. Yomsa herkes yapar bu hileyi.

Photoshoptan çok çok az anlıyorum. Ama taratmayka fotoğraf arasında çok fark var. Jpg formatında her türlü katman ve fark ortafan kalkar ve dosya boyutu olabildiğince küçültülür. Resimden bu yolla bilgi alınabileceğini zannetmiyorum. Pdf’den bile şüpheliyim.

Bize değer verip bilgi paylaşan birine kitapları deşifre ederek mi minnettarlığımızı göstereceğiz, onu yayınevi karşısında zor durumda bırakarak? Seni anlayamıyorum çoğu zaman.

9 Beğeni

Ben de dediğin gibi düşünüyorum aslında ama denenebilir.

@darrow2111 Zorla mı erişiyoruz sanki? Bizim yaptığımız hacking de değil deşifre de. Zaten olmayacağından %80 derecede eminim. Ne duyar kasma meraklısınız ha. Sana bilgi diye boş a4 kağıdı atsaydı keşke.

1 Beğeni

Mesele duyar kasma değil, etik değerler. Bunun dillendirilmesi bile hoş değil.

3 Beğeni

Tüh çok üzüldüm ya. Etik değerlerini komple yerle bir ettim şimdi. Adam size üstünü karaladığı fotoğraf atıyor dalga geçer gibi, neyse hadi dalga geçmesin şaka olsun, şaka olarak ele alayım, biz de karalamaları açma yöntemini bulmaya çalıştık diye etiğin dışına çıktık, vay vay.

Daha dün forumda ifşa edilen Uruguaylı bir arkadaşa gülüyordun gelmiş burda etik değerlerinden bahsediyorsun.

4 Beğeni

@AeroKnight-sama ve @darrow2111 arkadaşlar bunu tartışmanın yeri burası değil.

Bende bir yere kadar hangi kitap çıkacak, şu yazarın bu kitabı çıkacak mı diye çok soru sormuşumdur. (Konu açmamdan kaynaklı birazda merak) ancak bir yerden sonra sormayı bıraktım. Çünkü sorsam da sormasam da cevapları açıklanacakları zaman aldığımı fark ettim. Yani atıyorum açıklamayı 2 şubatta yapacaksa ben ne kadar öncesinde sonrasında da sorsam 2 şubata kaldı.

O nedenle boş yere birbirinizi kırmayalım. Yukarıda Emre bey bir sonraki kitap ile ilgili açıklama yapmıştı zaten.

1 Beğeni