İthaki Yayınları Soru Hattı

Yeni kitap felan umrumda değil benim, ister çıkar ister çıkmaz banane zaman aktıkça kendisi geliyor zaten. Ne zaman yenisi çıkıyor diye de sormadım, sormam da herhalde çünkü hayatımı değiştirmeyecek. Olay başka burda.

2 Beğeni

Peki.

@fortknoxt kırmalık bir durum yok abi.

1 Beğeni

Hadi ikinize de benden bir konu. :joy::joy::joy: @darrow2111 ve @AeroKnight-sama

İstediğiniz birer konuyu açayım. (Çok zor olmasın ama :grin::grin:)

Özelden yazın burayı meşgul etmeyelim.

4 Beğeni

Fazlasıyla çöpe dönmüş yukarısı, yinelemek durumundayım hem kendim hem de bu soru vesilesiyle istifade edecek olan arkadaşlar için.

@irbis Bitmemiş Öyküler basım ve dağıtıma devam ediyor mu? Çünkü bu akşam Idefix ve DR’da satışa sunuldu 5-10 dakika içerisinde de tükendi. Tekrardan satışa sunulur mu?

İthaki yayınları soru hattı üzerinden İthaki yayınlarına bir sorum olacaktı, Emre Bey sürekli aynı konuyu tekrar tekrar açtığım için kusura bakmayın lütfen. Vaiz 2 ve Sandman 6 Şubat’tan Mart’a mı kaydı yoksa bu ay için planlanmış kitaplar içinde onlara fırsat kalmaz mı?

İthaki Modern ön siparişte. 8 Martta satışa çıkacak. Daha bu çıkmadan bilgi vereceğini sanmıyorum.

2 Beğeni

Bunu kaçırmışım ben bir süredir ön sparişteki kitaplara bakmıyordum çok teşekkürler!

1 Beğeni

Haberlerden geri kalmamak için bu konuyu takip edebilirsin

4 Beğeni

:blush::pray: Teşekkür ediyorum.

2 Beğeni

İyi günler , Patrick Rothfuss’un 12 ocak 2017’de çıkan ‘’The Lightning Tree’’ adlı kitabını yakın zamanda çevirmeyi ve basmayı düşünüyor musunuz?

2 Beğeni

Sevgili yayınevi sorumlusu, dune ne oldu? Çıkacağı tarih belli mi?

4 Beğeni

Merhaba herkese. Bir arkadasimiz Bitmemiş öykulerin dr ve idefixte bir satista olarak, bir tukendi olarak gozuktugunu soylemis. Dogrudur. Benim de takip ettigim o dahil olmak uzere birden fazla kitap icin ayni sekilde bir tukendi bir satista olarak gozukmekte. Bu firma yakin zamanda sahibi degistigi icin bu tip sorunlar yasaniyor sanirim. Stoklarini guncelliyor da olabilirler. Ancak ben artik tercih etmiyorum dr ve idefixi. Eskiden hep buralardan alirdim lakin son aylarda yasadigim problemler yuzunden mumkun oldukca bu iki yerden almiyorum. Kidega ve odakitap ve ilknokta ya yoneldim. Su ana kadar bir sorun yok. Tercih sizlere kalmış. Sizlerde ayni sorunlari yasayip sinir olmayin istedim sadece. Ve merak etmeyin ithaki bir kitabi basacagini soyleyip basarsa mutlaka bir yerden bulursunuz. Yuzyilin bilimkurgu hikayeleri hariç. :slight_smile: herkese iyi okumalar.

1 Beğeni

Saint Leibowitz and the Wild Horse Woman basmayı hala düşünmüyor musunuz?

İlk kitap ne oldu da herkesin dilinde dolanmadı anlayamadım. Başyapıt sıfatını yakıştırmak için daha ne lazım ki? Çok başarılı bir çevirisi vardı üstelik. Gözümde Vakıf’la aynı mertebede.

3 Beğeni

Ben de kitabın bir başyapıt olduğunu düşünüyorum. Hak ettiği değeri görmedi maalesef.

2 Beğeni

Zaman Çarkı 4. Cilt Gölge Yükseliyor un baskısı mı tükendi?? Çoğu sitede tükendi gözüküyorda…

Zaman çarkının tekrar baskıları D&R, Kitapyurdu gibi sitelere gelecek mi ?

Merhaba, karanlık kitaplık serisinin 15. Kitabı kaç aya basılır? Cevaplarsanız sevinirim :slight_smile:

Isaac Asimov’un Kan Damarlarına Yolculuk ve Karadul Bulmacaları kitaplarının İthaki tarafından basılma ihtimali nedir?

3 Beğeni

Selamlar, 2018 ocakta BK Klasikleri Harlan Ellison’dan mahrum kalmayacak demişsiniz. Bu sene içerisinde görür müyüz acaba?

2 Beğeni

Emre Bey merhaba. Jules Verne kitaplarını ne zaman kitapçılarda görmeye başlayacağız. Hayırlı çalışmalar dilerim.

4 Beğeni