İthaki Yayınları Soru Hattı

28 gün gayet yakın bir zaman aslında. Paylaşabileceğim herhangi bir gelişme yok ne yazık ki.

İkisi de basılacak.

Bunu anlamadım. Neden sadece Babil’de satışa girsinler ki? Her satış sitesinde satışa açıldılar zaten. Herhangi bir sitede aradığınızda oralarda da satışta olduğunu görebilirsiniz.

Basılacak kitaplar hakkında bilgim var fakat bu kitapları duyurmak bana düşmez. Editörleri zamanı geldiğinde en doğru şekilde kitapları duyuracaklardır.

Blizzard’ın arasına giren zamanı uzun olarak düşünmeyin. Blizzard senede 2 ya da 3 sayı olarak planlanıyor.

9 Beğeni

Güzel haber :+1::+1::+1: Teşekkürler.

1 Beğeni

Limitli derken normalde 3000 - 2000 baskı oluyorken, daha düşük bir rakamda girdi de sitelere azar azar mı dağıtıldı gibisinden sormuştum babil’de stoğa girdiği gibi x kadar stokla sınırlı mesajı görünce ama ulaşmadı herhalde diğer yerlere pazartesine kadar bekleyeyim madem.

Edit; Bunu yazdıktan hemen sonra da mezarlık kitabı tükendi kidega’da, hiçbir şey olmasa bile kesin bir şey oldu. :joy:

2 Beğeni

Emek kitap dağıtım galiba en hızlı dağıtıcı İthaki kitaplarını kaç dağıtıcı dağıtıyor bilmiyorum ama Babil’in stok sayısı Emek kitap dağıtımın dağıttığı kitapların stok sayısı olabilir.

• Eganba
  • Babil
  • odakitap

kitaplar daha hızlı satışa açılıyor.

2 Beğeni

Ondandır yüksek ihtimal o zaman, ay bitmeden indirim kodu kullanıp bir şeyler alayım istemiştim de gaiman’lar sonraya kalsın.

1 Beğeni

Karanlık Kitaplığın yeni üyesini ne zaman görebiliriz acaba?

2 Beğeni

R.A. Salvatore’nin İblisin Uyanışı serisini ve Ork Kral kitaplarını basacak mısınız?

3 Beğeni

Çok çok yukarda sorulmuştu bu, linkteki ilk 30 kitap basılması planlananlar. Sonradan 2 kitap daha yazıldı onları da dahil ederler mi bilmiyorum.

1 Beğeni

Cormac McCarthy’nin Suttree kitabının basımı bu yıl için planlananlar arasında mı?

Merhabalar, Ejderha Mızrağı’nın devam kitapları da basılacak mı? Raistlin Tarihçileri, İkinci Nesil ve Yazalevi Ejderhaları falan da basılacak mı acaba?

2 Beğeni

Yabancı Yayınları’ndan çıkan kitaplar çatır çatır ciltli çıkıyor. İthaki’de neden ciltli baskıları çok az görebiliyoruz?

8 Beğeni

Kan şarkısı için bir gelişme var mı acaba?

1 Beğeni

Yabancı’nın kitapları anca şekilleriyle satıyor çünkü :face_with_hand_over_mouth:

5 Beğeni

İthaki biraz da Yabancı’nın katkılarıyla bu muazzam kitapları bizlere sunabiliyor gibi geliyor.

7 Beğeni

Birazda Müptela’nın yayınladığı Wattpad kitapları ile.

5 Beğeni

Sandman klasik serinin 10 kitabı da basıldıktan sonra geçtiğimiz yıllarda farklı yazarlar ve farklı seriler ile devam ettirilen Sandman Universe de İthaki tarafından basılacak mı?

Bu da aklıma geldi de yanlış bir şey söylemiş olma korkusu ile yazmamıştım. :sweat_smile:

1 Beğeni

Sandman 11 cilt diye biliyorum ben.

Ben sadece Sandman adı altındakileri basacaklar diye biliyorum diğerlerini de bassalar süper olur tabi

Overture’de 2020 yılı gibi gelecek denmişti.

1 Beğeni