İthaki Yayınları Soru Hattı

Şöyle kapaklara bayılıyorum😍

4 Beğeni

Böyle bir çalışma var mıydı ? Yoksa ben mi ilk kez görüyorum ?

Kapak muazzam olmuş ama orijinal kapak basımı gelir mi bilemedim…

Sen onu unut çocuk. İmkansız. Öyle bir kapak olacak ki keske kapaksız satsalar diyeceksin.

3 Beğeni

Gelir belki. Sonuçta Kullervo’nun Hikayesi kitabında yanılmıyorsam orijinal kapak kullanılmıştı.

Tesekkur ederim küçük c :joy: hahahaha iyi yorumdu :sunglasses:

1 Beğeni

Aynen küçük p. iyi yorumdu. :joy: ne demek rica ederim. :smiley:

1 Beğeni

Daha beren ve luthien’in türkçesi gelmedi. bu 2019’un ortasına doğru anca gelir herhalde

İzniniz olursa ben gene mars üçlemesine döneceğim. Kızıl mars elimde var okumak istiyorum. Seriye ne zaman başlanacak ve formatı nasıl olacak…

Merhabalar.

Ferdinand de Saussure’ün Genel Dilbilim Yazıları kitabı yeniden basılacak mı? Birinci baskı bitti sanırım hiçbir yerde bulunmuyor.

1 Beğeni

Vallahi şu an kesin belli değil. Kurgudışı editörlerimize sormak lazım bunu. https://twitter.com/kurgu_d adresinde kendilerine twit atabilirsiniz.

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri kitabı Hepsiburada sitesinde tekrar satışa açılmış ve kargo tarihi olarak 7 mayıs’ı gösteriyorlar. Acaba kitabın 2. Baskısı hakkında bir gelişme mi var yoksa Hepsiburada kendi stoklarını yeni mi açtı? Bilgilendirirseniz seviniriz karaborsanın eline düşmeyelim.

4 Beğeni

Divine Cities diye bir kitap basıyormuşsunuz adını daha önce hiç duymadım Demek Türkiyede fantazya adını duymadigimiź eserleri basacak kadar ilerledi .

Kan şarkısı yeniden basılıyormuş beni çok mutlu ettiniz.

1 Beğeni

Malazan diye bir seride var galiba o çok karışık diye duymuştum galiba o yuzden basilmiyor. Ulan birgün zengin olursam cevrilmeyen güzel bulduğum her fantazyayi cevirticem hem dua da edersiniz bana. Geriye sadece zengin olmak kaldı hadi bakalım.

1 Beğeni

Zaman çarkınida mukemmellestiricem kapak ve editi olsun filan :smiley:

2 Beğeni

Malzan beyaz balina tarafından basılacktı en son ama benim tercihim Deli dolu yayınlarının basması çünkü deli dolu hakketiği ilgiyi gòrmedi.Zaman çarkında gelince sen adamsın var ya.
Hatırlıyorumda zaman çarkında defalarca okuduğum yer vardı anlamak için kötü editörlük yüzünden.
Zengin olman için ne yapmak gerekiyor☺D

Merhaba;

Patrick Rothfuss’un üçüncü kitabı bir süre daha çıkarmayacağı belli. Peki Goodreads’da gördüğüm “The Adventures of the Princess and Mr. Whiffle Series” kitabını yayınlamayı düşünüyor musunuz?

1 Beğeni

Valla bence tanınmış bir yayınevinden basılması yararımıza olur sizce :slight_smile: :smiley: Zaman çarkı konusuna gelirsek ben editinin kötü olduğunu söylemiyorum :smiley: Ekşi sözlükte okurken bir yazar bulduğu bütün hataları yazmış ve baya vardı yani ondan öyle düşündüm :smiley: Biraz kazarsan sende bulursun o yazarı.

1 Beğeni

Zengin olmak için yapmamız gereken şey çok basit. Adam gibi okumak.

1 Beğeni

Eh ithakiden bir atak bekliyoruz sanırım 5 yıl boyunca basılmasa telif hakkı düşüyor.