İthaki Yayınları Soru Hattı

@crusherma beyin telapati gücü olduğuna inanmaya başladım .Hep zihnimi okuyor .

1 Beğeni

Çok merak ettim doğrusu… :grimacing::roll_eyes:

Fırsat buldukça edisyon yeniliyoruz. Ben tekrar okuma yapıyorum. Yaz aylarında tekrar okurla buluşacak

2 Beğeni

Yeni seri ne ola ki? Çok merak ettim şimdi :blush:

Silmarillion siyah kapakli yeni baskisini 1 ayi bulmaz gelir demistiniz 1.5 ay olacak neredeyse acaba vaz mi gectiniz yoksa baski ertelendi mi?

Matbaadan çıkmış diye haber aldık. Yakında dağıtımı yapılır.

4 Beğeni

Işık Tanrısı’nın yeni baskısı ne zaman çıkar?Ayrıca kitabın sırt kısmında eksik olan ithaki logosu yeni baskıda düzeltildi mi?

Logo düzeltileli bir seneyi geçti. 3. baskı için bir tarihimiz yok.

Tekrar tekrar selamlar. Vakıf serisine başlamak istiyorum ancak önce robot ve imparatorluk serilerini okumam gerektiğini öğrendim. Anılan kitapların tarafınızdan basılacağını facebook sayfanızdan öğrenmiştim ama tarih konusunda bir bilgi vermeniz mümkün mü? Ya da seriyi sizin yayınladığınız sıraya göre okusam hata etmiş olur muyum?

Yeni seri duyurulmuş muhteşem :clap:t6::+1:t6:
Karanlık Kitaplık

8 Beğeni

Güzel haber, tebrikler :slight_smile: Bilimkurgu Klasikleri’nin yanına korku ve gotik klasikleri serimizi de dizeriz artık. Uzun soluklu olsun! Ve sabırla verdiğin tüm cevaplar için de teşekkürler Emre.

6 Beğeni

Şimdiki haliyle gönül rahatlığıyla okuyabilirsiniz. Diğer okuma sırasına prim vermeyin.

:+1:

3 Beğeni

Müthiş, müthiş, müthiş. Karanlık kitaplık. Umarım uzun soluklu olur, okuyucusunu bulur.

4 Beğeni

Uğursuz Bir Şey Geliyor Bu Yana kitabının çevirisi yenilendi mi yoksa aynı çeviriyle yeni kapakla mı basıldı? Bir de H.P. Lovecraft kitapları bu serinin altında yeniden mi basılacak?

1 Beğeni

Uğursuz aynı çeviriyle basıldı. Lovecraftları buraya taşıyoruz evet. Sıradaki Lovecraft kitabı Cthulu’nun Çağrısı var, Dost Körpe’nin yeni çevirisiyle basılacak.

3 Beğeni

Preacher için oldukça yakın diyordunuz. günlük sayfasında haziran filan deniliyor. 6 ayda bir basılacaksa işimiz var. sandman’den bahsetmiyorum bile. Bininci sefer aralar niye bu kadar açılıyor diye sorasım geliyor. cevabın neden basmayalım? olacağını bildiğimden sormuyorum. sen bizim uzak-yakın algılarımızla oynadın ithaki. bak bunu da daha önce demiştim.

Neden basılmasın? cevabı, niye aralar bu kadar açık sorusunun cevabı olsun ki? Günlük sayfasında cevapları da biz veriyoruz. Planlar, elimizde olmayan nedenlerden ötürü değişebiliyor. Bu konuda yapacak bir şey yok.

Yukarıda dune 5.kitabı basılacak demişsiniz de belirli bir tarihi var mı ya da yakın zamanda basılır mı?

Saat 22:00 da seri hazır olarak forumda yer alacaktır. Haber çok iyi bu arada. Dört gözle bekliyoruz güncel alarakta takipteyim @irbis

2 Beğeni

Bir tarih yok şimdilik.

1 Beğeni