İthaki Yayınları Soru Hattı

Yeni baskılar Eylül ayındaymış.

Merhaba Emre;
İki sorum olacaktı
1-) Ed Greenwood’un kitaplarını basacak mısınız mesela Elminster’ı
2-) Drizzt Efsanesi’nin 7.kitabı hangi seriden çıkacak. (The Cleric Quintet mi yoksa Legacy of Drow mu?)

1. Basmayacağız.
  2. Legacy of Drow içerisinde çıkacak. The Cleric Quintet’i basmayacağız.
2 Beğeni

Çok teşekkürler. İyi çalışmalar

Kitap ön siparişte. Babil. Com da alabilirsiniz

1 Beğeni

Merhaba. Draculanın tekrar basımını yapmışsınız. acaba ciltli basımıda yakın zamanda çıkarmı yoksa sadece ince kapak olarak mı kalacak

Merhaba. Yıllar önce yayınladığınız Algernon Blackwood’un Hayalet Öyküleri kitabını çok aramış fakat bir türlü ulaşamamıştım kendisine. Acaba karanlık kitaplık dizisine eklenir mi?

H.G. Wells’in “Gelecek Günlerin Hikayesi”, “Efendi Uyanıyor” ve “Duvardaki Kapı” kitaplarını Bilimkurgu Serisinde görecek miyiz?

Bilimkurgu Klasiklerinde 15. kitaptan (A Space Odyssey) bu yana çok güzel şeyler gördük. Ama 36. kitaba geldik ve bir C. Clarke kitabı daha göremedik. :slight_smile: Önümüzdeki 5 6 kitap içinde bir tane kitabını görme ihtimalimiz var mı yoksa bir süre daha sıra gelmez mi kendisine?

1 Beğeni

Diziye yeni Wells kitapları eklenecek. Bunlar içinde daha önce hiç basılmamış olanlar da olacak. Duvardaki Kapı kitap değil, derlemenin ismi. Tek bir öykü o. Bir öykü derlemesi düşünüyoruz biz de. Diğer iki kitap için kesin bir şey söylemek istemiyorum.

2010 için çalışmalara başladık. 40-50 arasında görürüz diye tahmin ediyorum.

5 Beğeni

bu kitabında cevirisi gelecek mi?

Bu kitabında cevirisi gelecek.

7 Beğeni

Bilgi için sagolun. Umarım yine 2 yıl gibi bir süre beklemeyiz. :joy::rofl:

İthaki kitaplarının fiyatları %15 kadar artmış :slightly_frowning_face:

Kağıt yurt dışından geliyor, teliflerde dolar üzerinden normal artması.Ama bir çok yayınevine göre İthaki’nin fiyatlarının daha uygun olduğunu düşünüyorum.

1 Beğeni

Fiyatlara nereden baktın bilmiyorum ama İthaki Yayınları’nın kendi sitesi olan İlknokta.com sitesinde şubat ayında aldığım kitabın güncel fiyatına baktım hiçbir değişim yok. Muhtemelen baktığın sitede artış olmuş olabilir.

Bazılarında artmamış olabilir ama mesela ilknokta’da Edgar Allan Poe Bütün Hikayeleri ve Zaman Çarkı Serisi kitapları artmış. Başka birçoğu da.

Artması gayet doğal bu şartlar altında doğru söylüyorsun ve bence de İthaki diğer yayınevlerine göre daha uygun. Ama üzülüyor işte insan :pensive:

2 Beğeni

Yeni fiyatlar yakında her yerde güncellenir.

3 Beğeni

O zaman İlknokta güncellemeden siparişleri versek mi. :slight_smile: . Sepet bekliyor. Şu Bilimkurgu Klasiklerinin yeni kitabı da gelmiş olsaydı sepete atardık @irbis. Çok bekletmeyin bizi. Enazından tarih versen :slight_smile:

1 Beğeni