İthaki Yayınları Soru Hattı

(Ahyed) #743

Amerikan Tanrıları ciltli edisyonu tekrar basılacak mı?

(Sertaç Hasköy) #744

William Gibson’un haklarını satın alıp Sprawl Üçlemesi’ni sizin basma ihtimaliniz var mı?

(Hakan) #745

10.yıl özel için basıldı o muhtemelen tekrar baskısı olmaz. Alanlar şanslı çünkü kitap karaborsada 80 liradan fakan gidiyor şu anda

(koray) #746

Monte Kristo Kontu tam metin ne zaman basılacak acaba? Uzun sedir bekliyorum.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #747

3 mesaj önce bu sene içinde diye belirtilmiş

(Batuhan) #748

Vakıf serisinin üç kitabı kutulu olarak çıkacak mı? Çıkacaksa ne zaman çıkacak?

(Abdullah ATICI) #749

Bunu daha öncede sormustunuz sanırım. Vakıf serisi üçleme değil daha çıkacak kitapları olduğundan kitaplar kutulu olarak çıkacaksa bile tüm kitaplar tamamlanınca çıkacaktır.

(Arfrlecow) #750

Sonunda zaman çarkı 6 geliyor mu? Seri kaldığı yerden devam ediyor :smiley:

(Batuhan) #751

Öncekini sordum bu cevap geldi yine sordum yine aynı cevap serinin 7 kitaptan oluştuğunu ben de biliyorum fakat ana seri üçleme ve ithaki yukarıdaki mesajlarda bi fuara özel kutulu olarak satıldığını ileride de herkese kutulu olarak satışa çıkabileceğini söylemişti o yüzden bunu sordum. İstersen konudaki 615 ve 618. mesajlarına bakabilirsin.

(seyma) #752

Sayın İthaki “Diana Wynne Jones Sihirli Ev” kitabını ne internette ne de kitapçılarda bulamadım…Tekrar basılması gündemde var mı acaba ? Şimdiden Teşekkürler

Merhaba. "Yüzyılın En iyi Bilimkurgu Öyküleri" kitabının yeni baskıları gelecek mi acaba? Malum baskı bitince sahaflar yine uçuk fiyatlar istemeye başladılar.

(Anıl) #754

(Joy Crusher) #755

Amber yıllıkları için tarih belli oldu mu ?

Tekrar basılsa ve daha fazla insan bu muhteşem şiirlerden yararlanabilse keşke. SX317_BO1%2C204%2C203%2C200

Demek yeni Asimov geliyor, harika

(Arda) #758

Norgunk yeni baskısını çok yakında yaptı.

(Emre Aygün) #759

Şimdilik böyle bir planımız yok.

Şu an hakları başka bir yayınevinde. Bizde Gibson’ın başka birkaç kitabı var.

Bu konuda bir plan var mı haberdar değilim.

Şu an tekrar basıma hazırlanıyor. Fakat İthaki’den değil Yabancı Yayınları’ndan basılacak.

Eli kulağında.

(seyma) #760

Teşekkürler Sayın İthaki

Hazır Tolkien Mirası tekrar basılmışken, Silmarillion’un Ciltli bir edisyonunu basmayı düşünüyormusunuz?

(Emre Aygün) #762

Şimdilik böyle bir planımız yok.