İthaki Yayınları Soru Hattı

(Türker ŞİRİN) #1483

Bioshock için verdiğiniz cevaptan hareketle White Wolf kitapları için bir plan ya da düşünceniz var mı? İyi çalışmalar.

Bioshock’a ne demişti aradım bulamadım

(Hüseyin gök) #1485

O türde kitapların devamının geleceğini söylemişti

grimdark fantastk türünde çıkaracağınız kitaplar 2019 başına hazır olacak mı ?

Merhaba, Cormac McCarthy nin başka kitaplarının çevirilerini yapmayı planlıyor musunuz? Blood Meridian gibi mesela

(Hakan) #1488

Emre Bey benim iki sorum olacak
Antalya-Konyaaltı kitap fuarına ithaki yayınları katılıyor peki siz katılıyor musunuz?
Fuara özel kitaplar olacak mı acaba süpriz var mı?

(Ahmed Loş) #1489

Merhaba. Martha Wells’in The Murderbot Diaries serisini basmayı düşünür müsünüz?

(Emre Aygün) #1490

Yok.

Büyük ihtimalle sene sonuna başlayacak bir tanesi. Daha hiç duyurmadığımız bir seri var, o da muhtemelen 2019 sonu gibi başlar.

Hiç bilmiyorum bu fuara katılıp katılmayacağımızı.

Blood Meridian da basacağımız kitaplar arasında.

2019’da başlayacağız basmaya.

İyi günler Emre Bey, Zaman Çarkı ile ilgili olarak çok soru geliyor farkındayım ama merak ettiğim bir husus var. İlk 3 kitabı almış olarak bu seriye başlama niyetindeyim yakın zamanda. Baskısı tükenen ciltli kitaplar mevcut tekrar basılacaklarını defaatle bildirmişsiniz.

Sorum şu seri üzerinde yeniden bir gözden geçirme niyetiniz olduğunu da yazmışsınız, baskılar şimdiki basıma göre mi yapılacaklar yoksa yeni bir kapak ve kontrol çalışması yapıldıktan sonra basılma ihtimalleri var mı?

(Emre Aygün) #1492

Gözden geçirme süreci yeni kapaklarla beraber başlayacak. Ondan önce olacağını sanmam.

Şu Gravity’s Rainbow kitabının çevirisini gerçekten merak ediyorum. 4 5 sene evvel haberi yapılmıştı.Bu sene çıkma ihtimali hiç mi yok?

(fatih çetin) #1494

Herhangi bir gelişme var mı Emre bey?

(Hüseyin gök) #1495

Fırtına öncesi sessizlik mi ne :grin: bir hafta’dır yeni kitap haberi duyulmuyor

(Emre Aygün) #1496

Tanıtımlar yarına kaldı. Dört Türkçe edebiyat, 1 kuram, 1 fantastik ve İthaki Modern dizimizin ilk üç kitabı görücüye çıkacak. :slight_smile:

@fortknoxt’a biraz iş çıkardık yine.

(Serhat) #1497

Holey yeni konular yeni kitaplar bekleyin beni yine bomba gibi geliyorum. @irbis dört gözle bekliyorum yarın. Siz yeter ki çıkarın ben eklerim. :grin::grin::grin:

(Hazal Çamur) #1498

Serhat Bey, görev sizi çağırıyor :smile:

(Serhat) #1499

7/24 hazır ve nazır beklemedeyiz. :grin::grin::grin:

(MUSTAFA) #1500

Eyyyyy ithaki, eyyy @irbis,

Patlatın bir Asimov imparatorluk 2 ,
Ver bide Arthur c. Clarke 2010

Alem yansın kavrulsun :grin::grin::grin:

(there is no bathroom!) #1501

Yüzyılın En iyi Bilimkurgu Öyküleri kitabının yeniden basımı hakkında bir gelişme var mı?
Basın vallahi alacağız, 84 parça yemek takımı bozulan teyze gibiyim aylardır, tadım tuzum kalmadı.

(Kaan Aşkın) #1502

175₺ bayıldıktan sonra tekrar basılırsa ki hiç ihtimal vermiyorum, asıl benim tadım tuzum on the floor olur!