İthaki Yayınları Soru Hattı

Geçen haftalarda 2. Baskı için bandrol alınmıştı.Muhtemelen 1000er tane olacak şekilde basılıyor.

1 Beğeni

Valla 100000 bin basılsa yeridir. Kitap muazzam. Okadar güzel bir şekilde olaylar anlatılıyor ki bir günde kitabı elinizden düşürmeden bitirirsiniz

1 Beğeni

Nasıl bakıyorsunuz bunlara ben denedim bakamadım link var mı?

http://www.telifhaklari.gov.tr/kitap-bandroller

İthaki Yayınları: Penguen Kitap diye geçiyor. Aramaya yazınca geliyor. Tarih düzeltip ararsanız daha iyi olur. Son günü göstermiyor bir hatalık arama yapıyor sayfada.

Yönetim talep karşısında baskı adetini artırmaya karar vermiş olabilir. Ayrı bir bölüm bakıyor bu işlere. Bu durumda kideganın söylediği doğru muhtemelen.

Öte yandan bu baskısı devam edecek anlamına gelmiyor. Sanırım beklenenden fazla satış olduğu için en azından bir iki daha piyasada olması planlanıyor kitabın. Haliyle temin etmek istiyorsanız, elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim.

Son günü, örneğin bugünü yukarıdaki tarih alanına 11.10.2018 yazarak arama yap derseniz görebilirsiniz. :wink:

2 Beğeni

Ben patlamayı beren ve Lúthienin ciltli edisyonunun yapacagına inanıyorum. Ona mümkünse sınır koymayın herkes alabilsin. Bugun baktım húrinin çocukları ciltli edisyonu sahaflarda 300-500tl civarı

Ya da orada yazan tarihi bir sonraki gün ile değiştirip aratırsanız son gün de dahil son bir haftayı (7gün) görebilirsiniz.:wink:

1 Beğeni

Her gün düzenli baktığım için son gün yeterli oluyor :smiley:

1 Beğeni

Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri kitabında yaşamıştım. D&R ı aradığımda 2. Baskıyı bekliyoruz siparişiniz alabiliriz demişlerdi. Ama buradan @irbis arkadaşımız olmayacak demiş mağazadan almıştım ve baskı olmadı. Bencede alacaklar elini çabuk tutsun. :+1:t6:

an itibariyle ne olur ne olmaz diye ilknoktadan aldım 10 dk içinde kargoya verdiler :slight_smile: bilgilendirme için herkese tek tek teşekkür ederim

Bence Tolkien’in her kitabı ciltli basılmayı hak ediyor. Keşke öyle birşey olsa.

1 Beğeni

Keşke öyle olsa. Benim en çok istedigim silmarillonun ciltli çıkması. inş. Bir gün oda olur

1 Beğeni

Karanlıkta 33 Yazar’ın omnibusunun tekrar basılma olasılığı nedir acaba?

2 Beğeni

Bu arada Babil’de de iskandinav mitolojisi 22 ekim ön sipariş gözüküyor. Boşuna galeyana gelindi.

1 Beğeni

Bu işe hiç sevinmedim özel baskı dediler 3 bin basılacak sadece dediler ama ithaki bize oyun oynadı

Basmazlar neden basmadınız.Basarlar niye bastınız. Kitabı alın okuyun işte daha ne istiyorsunuz ?

16 Beğeni

Size ne oyunu oynamışlar çok merak ediyorum. Beklenenden daha iyi satış yapınca baskıya devam etmişler. Kitapla hiç alakanız yoktu da sınırlı baskı diye aldıysanız zaten diyecek bir şey yok.

1 Beğeni

Sınırlı baskı dendi kendimi yırttım almak, bulmak için daha ne olsun

Aynen katılıyorum sana. Alamayınca basın basın derler. Alınca da sadece bende olsun der gibi, bizi kandırdılar derler.

Kısaca özetlemiş arkadaş. En güzeli sahafçılara olmuştur inşallah. Piyasadan çekmişlerdir ellerinde patladı.

İthaki sen basmaya devam et.

5 Beğeni