İthaki Yayınları Soru Hattı

Aynen öyle. Sahaflık çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir meslek olmasına rağmen bazıları açgözlüğü yüzünden mesleğin adına leke sürüyor. YKY den basılan Red Kit’ler internette 9 lira fiyatla satılırken sırf geçici olarak bazı maceraların baskısı bittiği için tek macerayı 60 tl ye satan var. Ama o sayı senin elinde olsa ve sen ona götürsen 3 liradan fazla saymaz kitaba. Alması gereken ve hakeden herkes alana kadar basılsın bencede.

4 Beğeni

İlk defa kitap baskı yapıyor diye isyan görüyorum. Ben de kalmaz diye kendimi zorladım ön sipariş verdim. Ama hem kalitesi, hem fiyatı hem de içeriği ile bu kitap satmalı 100 baskı görse keşke insanlar okusa…

4 Beğeni

Merhabalar, acaba Kara Elf serisinin 2 kitabı tekrar basılacak mı ya da ne zaman basılacak?

Ne adamsın yaw. :joy::joy: Bırak herkes tedarik edene kadar binlerce basılsın. Emin ol elinde baskı çok kıymetli. o kaliteyi başka yayıncı sana kolay kolay veremez.

O 3000 baskıyı tek seferde basacaklarını söylemediler. 1000 şeklinde 3 seferde basacaklar belki hiç düşündünüz mü? Hemen infaz etmeyin…

sıraya geç… önce kaos lordunu bekleyenler geldi :slight_smile:

2 Beğeni

İthaki İskandinav Mitolojisinin ciltli baskısını arttırmakla neyi amaçlamaktadır , ne istemektedir ?

1 Beğeni

Mazallah yayinevi olarak kitap satmak istiyor olabilirler mi ?

9 Beğeni

Anayurt’un 2. baskı bandrolü alınmış ama sürgün hakkında bir fikrim yok

3000 degilde 30000bin satsın, bundan niye rahatsız oluyorsunuz. Herkes alıp okusun. Tabi sahaflar 10-15er fazla aldı ellerinde patmayacak diye korkuyorlar

3 Beğeni

Arkadaş sanırım Devlet Bahçeli’ye gönderme yaptı. :grinning:

3 Beğeni

Aga taleb meseli bu. İlk baskı tükendi tükenecek. Bende bugun ögrendim 2.ci baskıya gidiliyor muş. Bide sen bu kitabı ne amacla aldın anlamadım. Ben çok keyif alarak okudum. Okurken aklıma god of war 4 geldi, yine barlog abarttı tanrı manrı komayacak dedim ki, bu kitabı okuyunca kratos az bile yapmış dedim :joy::joy: valla alan iyi yapmış elinde olmayanda ithakiye tekrar teşekkür etsin böyle bir kitabı o şahane baskı ile tekrar basıma hazırladıgı için.

1 Beğeni

Merhaba,

Hayalet Tugay’ı yeni kapağıyla ne zaman görebiliriz?

Onuncu kitaptan sonra Karanlık Kitaplık’ta ilk kitaplarda olduğu gibi ard arda birkaç korku klasiği birden görebilecek miyiz?

Doctor Who kitaplarını da Bilimkurgu Klasikleri, Karanlık Kitaplık ya da Gaiman kitapları gibi ortak bir kapak tarzında buluşturmayı düşünüyor musunuz?

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Tam 15 gündür İskandinav Mitolojisi’ni 15,70₺’e aldığıma seviniyor, temin edilmedi diye kimseyi darlamadan bekliyordum. Ancak pek muhterem kitapyurdu.com bugün hiç haber vermeden bu siparişimi iptal etmiş. Bu site hiçbir zaman rakiplerinin tırnak kiri bile olamayacak sanırım.

1 Beğeni

Ciltlisini mi almıştınız o fiyata?

Yahu bu da sorulur mu arkadaş? Ciltlisi 15₺ civarı olsa forumda kıyamet kopardı, kaldı ki ülkede ciltli basım namına hiçbir maliyeti karşılamayan bir tutardır bu.

Bence ortada sorulmayacak bir şey yok. TEB kampanyası ile almışsınızdır belki diye düşünmüştüm. Yaklaşım için teşekkürler.

2 Beğeni

Sürgün ve Göç’ün de ikinci baskıları yapılıyor.

Baskısı bittiğinde görebileceksiniz.

Muhtemelen ayda bir görmeye devam edeceksiniz.

Doctor Who kitaplarında kapakları biz tasarlamıyoruz. O konuda elimizden gelen bir şey yok.

Ne kadar şanlısın :relieved:

Ne bakımdan anlamadım? :grin: