İthaki Yayınları Soru Hattı

Siz öyle yazınca aklıma şu karikatür geldi :smiley:

images

27 Beğeni

Tahminimce uzun süredir beklediğim Amerikan Sapığı, İthaki Modern dizisinden çıkacak… Yanılıyormuyum? :smiley:

Merhaba,
Fredrik Backman’ın “Britt-Marie var här” ve " Min mormor hälsar och säger förlåt" kitaplarının hakları bir süredir İthaki’de görünüyor. Bu kitapların durumu nedir? Ne zaman raflarda görebileceğiz? ya da görebilecek miyiz?

Bret Easton Ellis’in birkaç kitabını daha önce de bastıklarını hatırlıyorum ve ben de İthaki Modern’de göreceğimiz kanaatindeyim.

1 Beğeni

Transmetropolitan sizden mi çıkacak acaba?

1 Beğeni

Merhaba.Philip Pullman’in Altın Pusula-Karanlık Cevher serisinin durumu nasıl acaba? Temmuz ayında gündeminizde olduğunu söylemiştiniz.

1 Beğeni

Backman’lar çeviride. Seneye basmaya başlayacağız. Ama hangi kitap ilk olacak, söyleyemem. Tüm eserleri çıkacak ama.

Transmetropolitan’ın çok ama çok büyük hayranıyımdır. Hiç belli olmaz. Aklım çıkmıştı okuduğumda.

Gündemimizde evet ama yoğun program yüzünden kitaba yeterli zamanı ayıramadık, haliyle bir tarih koymadık henüz. Gelecek sene hepsi basılmış olur ama. Bu sene çıkarmayız bu saatten sonra.

6 Beğeni

Bizim de aklımızı çıkarın o zaman lütfen. :grin: Umarım çıkarırsınız.

Edit: yani kitabı agsfdhshei

6 Beğeni

İşte güzel haber. çok teşekkür ederim!

Fredrik Backman’İ İlk kez burda duydum ve araştırdım. Gerçekten iyi bir yazar olduğunu öğrendim. Türkçe malesef 1 kitabı mevcut inşallah en kısa sürede (Gelecek Yıl) kitaplarını görürüz.

Evet, Türkiye’de değeri bilinememiş yazarlardan. Hakkını vermeyi umuyoruz. İsveç’in en büyük yazarlarından biri şu an.

2 Beğeni

İnşallah sizin sayenizde değeri bilinecek. :smile::smile::wink::wink:

1 Beğeni

John W. Campbell’ın 1982 yapımı “The Thing” filmine de ilham olmuş olan “Who Goes There?” adlı kitabı basılacak mı? Bilim kurgu Klasiklerine çok iyi gider bence.

1 Beğeni

Bu konuda düşüncelerimiz olduğunu doğrulabilirim. Muhtemelen Karanlık Kitaplık’a girer ama olursa.

2 Beğeni

Merhabalar. Yeni bir William Hope Hodgson ve Clark Ashton Smith kitabı görebilecek miyiz Karanlık Kitaplık’ta? Ve Robert Mccommon?

Kısmet. Başka bir şey diyemem bu konuda daha fazla. :slight_smile:

Güzel cevap.:slight_smile:

Kızıl Göğün Altında

Bu kitap ile ilgili bir sorun mu var. Hiç bir internet sitesinde satış yok. D&R üzerinde de tükenmiş yazıyor. Kitap baskı mı yapmadı yoksa daha sonra mı çıkacak.

1 Beğeni

Yanlışlıkla eklenmiş. Daha çıkmadı ama çıkacakmış üsteki yazılar daha ingilizce. :+1:t6:

1 Beğeni

Arkadaş bu neyin kafası aceba :joy::joy:

1 Beğeni