İzlemeye Doyamadığımız Tiyatro ve Müzikaller

Merhaba. Bu başlık altında birbirimize haftasonu izlenebilecek harika tiyatro ve müzikal kayıtları önerebileceğimizi düşünüyorum. Bir adet en sevdiklerimden buraya bırakıyorum:
Operadaki Hayalet

1 Beğeni

2014 yılı Londra, Her Majesty’s Theatre…
O yıllarda maddi sebeplerle ( ki şimdikinden kat kat daha iyimiş durumlar :D) üç oyun arasından birini seçerek gitmek zorunda kalmıştım. War Horse, Wicked ve Phantom vardı.
Hatta en tepeden izlemiştim. Millelt hep uyarıyordu adam paso havada geziyor boynunuz ağrıyacak diye. Bilet nasıl ucuz aldıysam, adam havada gezerken bile ben aşağıya bakıyordum :slight_smile:
Asla unutmam o son sahneyi; hayalet koltukta otururken bitiyor oyun. Tam o koltuğa oturunca polisler geliyor saklandığı yere, yakaladık seni diyerek bir çekiyorlar kıyafetinden, koltuk boş! Ne günlerdi ya…

1 Beğeni

Bu ve benzeri başlıklarda içeriklere legal yollar vasıtasıyla ulaşabileceğimiz linkler paylaşmaya özen gösterelim arkadaşlar.

1 Beğeni

Ben bunu bilmiyordum kusura bakmayın. Başka bir yerde olmadığı için bu linki bırakmıştım o zaman isteyen olursa internetten bulabilir :slight_smile:

1 Beğeni
2 Beğeni