J.K. Rowling İmzalı 4 Yeni Harry Potter Kitabı Geliyor!


(Fantastik Canavarlar) #1

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: https://fantastikcanavarlar.com/dusunseli/pottermore/j-k-rowling-imzali-4-yeni-harry-potter-kitabi-geliyor/

image

J.K. Rowling‘in kaleminden daha fazlasını okumak için yanıp tutuşan kaç kişiyiz? Öyleyse alev almaya hazır olun! Pottermore, Rowling imzalı yeni Harry Potter dünyası kitaplarını duyurdu! Daha önce Pottermore Yayınları tarafından yayınlanan 3 e-kitapla bizlerle olan Rowling, şimdi bu seriye 4 yeni parça ekliyor! Harry Potter: Bir Sihir Tarihi (Harry Potter: A History of Magic) üst… (DEVAMI…)


(Muzaffer Doğanay) #2

Pottermore un yayınladığı ilk 3 kitap kendi içeriğinin aynısıydı. Sadece toplluca düzenlenmiş hali. Anlamadığım bu kitaplar da onlar gibi sadece pottermore içeriği mi olacak yoksa Rowling kitaplara özel şeyler mi yazacak. Eğer yeni içeriklerse umarım Rowling baya iyi ve yaratıcı yazmıştır çünkü grindelwaldın suçları filminden sonra biraz kendini affettirmesi gerekiyor hayranlara açıkcası.


(Barışcan Bozkurt) #3

(Semra Celik) #4

Eskiden heyecanladiran ve meraklandiran “yeni kitap” haberinin simdi ise hiçbir şekilde heyecanlandirmiyor oluşu… bravo rowling​:clap::clap::clap::clap: en büyük basarin bu olsa gerek :clap::clap::clap: