J.K. Rowling'den Üzen Açıklama: "Potter Hikâyesi Devam Etmeyecek!"

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: J.K. Rowling'den Üzen Açıklama: "Potter Hikâyesi Devam Etmeyecek!" – Fantastik Canavarlar

image

Harry Potter kitapları muhteşem bir başarıya ulaşarak unutulmaz bir film serisine uyarlandı. Daha sonra da hikâye Lanetli Çocuk ile tiyatro sahnelerinde devam etti. Oyunun 22 Nisan’daki Broadway açılışında tekrar büyük bir ilgi ile karşılanan yapım sonrası akıllarda tek bir soru kaldı: Hikâye devam edecek mi? Size umut aşılamadan cevabı verelim; hayır. Rowling büyük kutlamalarla Amerika’daki açılışı… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Hikayenin devam etmeyecek olması beni sevindirdi zaten Lanetli Çocuk benim için 8 kitap falan değildi .

1 Beğeni

Keşke albus üzerinden de bu şekilde devam etmeseydi. Berbat bir senaryo çıkararak serinin mükemmelliğini katlettiler.

1 Beğeni

Tiyatro berbattı.Kitabıda öyle tabiki de.Ben isterim ki ;ileride,dahada ileride eski kadro bir araya gelsin ve yeni bir seri ile son nokta konulsun.Bu zor bir şey değil.Aynı şekilde kalınan yerden devam etmelerine gerek yok.Yıllar sonrasından devam etsin yeter.Keşke bu söylediğim olabilse.Sinemalar tıklım tıklım dolar ve insanlar hayranlıkla izlerdi.Düşününce bile kalbim duracakmış gibi oluyor.Neden bu tarz şeyler tutucak olmasına rağmen tekrar ellerini taş altına sokmazlar anlamıyorum.

3 Beğeni

Zaten ellerinde Fantastik Canavarlar var devam etmek istesede edemez 5 seri olacak bitene kadar 10 yıl geçer zaten Potter hikayesi ile bağlantılı olan başka seriler yazar diye düşünüyorum

Zirvede bırakmak lazım hocam bazı şeyleri :smiley:

1 Beğeni

ah be rowling biz burada devam ettir diye uğraşıyoruz sen ne yapıyorsun neyse ki daha kesin değil çıkar be

1 Beğeni

Kadın son noktayı koymuş bence her şey kesinleşti. Ama tabii bu olay Fantastik Canavarlar gibi Harry Potter’ın alt serisi olan seriler devam etmez diye bir şey yok. Rowling yaşadıkça devam eder diye düşünüyorum ben. - Harry Potter ayrı tabii ki onun yerini hiç bir şey tutmasada yinede efsaneler -

Lanetli Çocuk felaketinden sonra devam etmemesi gayet iyi olmuş bence. Harry Potter kitaplarıyla büyüdüm, çok da severim yeri hep ayrıdır bende. Ama o son çıkan tiyatro oyunu (özellikle Rowling’in onayı olması) beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı.