J.R.R.Tolkien Kitapları

Niye ciltli gelmiyooooooorrrrr:(

1 Beğeni
9 Beğeni

Zebramo’da şöyle bir koleksiyona rastladım. Türkiye’de eşi yoktur sanırım. Böyle bir sete nasıl değer biçilmiş acaba diye düşünürken, ilanın satış amaçlı değil görsel amaçlı koyulduğuna dair olan notu gördüm. Yorumlardan okuduğum üzere kendisi buraya da üyeymiş. Eğer buralardaysa bir el sallasın :slight_smile:

17 Beğeni

Forumda birisiyse tek bir ihtimal var. Bana Stephen King kitapları hediye eden. @Kandra .

4 Beğeni

Kayıp öyküler 1-2,Tolkien(İş bankası)ve hobbit çizgi romanı hariç hepsini okumanın mutluluğunu yaşıyorum.:slight_smile: hepsini sattım ama onunda üzüntüsü var :frowning:

Merhaba,
@alper hocam doğru tahmin etmis😊 kitaplar bana ait. Sevdiğim bi yazarsa tüm kitaplarını edinmek gibi kötü bir huyum var. Çoğu zaman pahalıya malolsada bir türlü bırakamadım bu huyu.
Selamlar.

12 Beğeni

Ee neden satıyorsunuz ki ? Kıyamaz insan.

1 Beğeni

zaten satmıyor görsel amaçlı koymuş bizim gibi fakirlerin gözü gönlü açılsın diye :smiley:

2 Beğeni

Elimdeki kitapları görmek isteyen bir arkadaşın talebi üzerine oluşturulmuş bir ilan esasen ve satmaya pek niyetim yok doğrusu. Fiyatı bu doğrultuda ederinden yukarıda belirledim.

1 Beğeni

Tebrik ederim çok sabır ve masraf gerektiren bir koleksiyon olmuş. Bencede saklayın. Maddi sıkıntı olmadığı sürece bunlar kültürel miras olarak kalacaktır eğer çocuk varsa yada her kime miras kalacaksa. Bende mümkün mertebe topluyorum ama yer kalmadı vesselam.

1 Beğeni

5 eksikle peşindeyim @Kandra :smile: Tebrik ederim, çok güzel görünüyor.

5 Beğeni

Çok teşekkür ederim. İnsanoğlunun başına herşey gelebilir. Satmayı gerektirecek bir hal olmaz umarın. Hakikaten zahmetliydi süreç.

@DenaroForbin Çok teşekkür ederim. Bu hayatta eksikler hiç bitmez :slight_smile: Buraya eklemeyi düşündüğüm halen birkaç kitap var. Hem size hem kendime bol şans diliyorum.

5 Beğeni

Hobbit ve Felsefe’yi aldım ancak henüz okumadım. Okuyanlar olarak 10 üzerinden kaç verirsiniz?

Silmarillion yakındır.

5 Beğeni

Hurin’in çocukları yok mu ? :tired_face:

1 Beğeni

Hurin’in çocuklarının baskisi kaç yildir yok? Benim bildiğim 3 ya da 2’5 yıldır yok.

Bir eşi bende var… :wink: Bir-iki eksikle olsa da…

1 Beğeni

Tam hatırlamıyorum İlknokta sepete eklemiştim ha bugün alacağım yarın alacağım derken kaçırmıştım. Nereden baksan 2 senedir yok galiba.

Ben baskısınïn tükendiğini gorunce belki yeni baskı yapmaz diye koşarak gidip mağzadan almiştim. Insallah en yakın zamanda yeniden baskı yapar.

2 Beğeni

Bizim buralarda çok kitap satan yer yok (Karabük) bir iki kırtasiye birde D&R var oda yeni açıldı zaten. Bilseydim almazmıydım ahhh ahhh.